Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ellenkezo nemuek anyukaja,...

Ellenkezo nemuek anyukaja, valaszolnal?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy ha kislanyt varsz, akkor popsira is felszedsz, meg altalaban tobbet is, mint ha kisfiuval lennel terhes?
2011. okt. 30. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem kérdésed, ha kislányt várok, akkor épp hogy azonos nemű, nem?


Egyébként szerintem amiről írsz az inkább babona kategóriába tartozik.


Az, hogy ki mennyit és hova szed fel terhesen, egyénenként változó, és alkati kérdés leginkább, meg persze attól is függ, miket eszik a kismama...


Két lányt szültem eddig, nem szedtem fel különösebben popsira, mindenhová arányosan egy kicsit, és a végén vizesedtem is...


Most várok egy nem tudom milyen neműt, majd megfigyelem. :o)

2011. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú-lány ikreim vannak, mikor terhes voltam épp csak hasra híztam, azaz csak a két baba nőtt bennem. Ez szerintem nem mérvadó, alkati kérdés.
2011. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiammal plusz 15 kg-ot szedtem fel, most lányt várok és 8kgnál tartok, mára voltam kiírva..........Szóval........:)
2011. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiamnál 35 kilót híztam, kislányomnál "csak" 22-t.
2011. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a fenekemre-combomra híztam, de mióta megvan a fiam, a hasamról nem tudok leadni. Egyébként 16 kiló pluszom volt, de nagy része víz toxikémia miatt, kb. 12 lement rögtön a szüléskor. Most 5 kilóval vékonyabb vagyok, mint a terhesség elôtt, kivéve hasban :)
2011. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!