Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-16 hónapos babátokat mi az...

15-16 hónapos babátokat mi az ami legalább 5 percre lefoglalja?

Figyelt kérdés
az enyémet sajnos SEMMI, már tanácstalan vagyok, a kérdést ugy értettem, hogy amivel egyedül elvan 5 percig.
2011. okt. 30. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Bent a lakásban kb csak valamelyik fiók kipakolása (lehetőleg a tiltottak közül), esetleg az átalakítás alatt álló szobában szerszámpakolás, vagy a kaja :) :). Más sajnos nem nagyon.

Odakint fél óráig is elvan a kertben egyedül, jön-megy, felfedez, a műhelyben rámol, stb.

2011. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, kint nálunk is ez van a játszotéren meg ugy ott hagy hogy nem is keresne .. de bent.. már a fél lakást odapakoltam nkei ,de semmi nem érdekli, mindent csak velem akar csináni, bezzeh a házimunkában nem segit:) hogy haladjak:)
2011. okt. 30. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Leginkább semmi!Összevettem már mindenféle játékot,mindenféle kategóriából,de mindenbe csak belekap,kettőt-hármat ráüt a zongorára,bedob egy-két formát a bedobóba,aztán megy tovább.Keménykönyvet lapozza kétszer,kész..Már 18 hós,de még nem változott a helyzet!
2011. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Épp ma panaszkodtam anyukámnak és nagymamámnak,hogy kész vagyok:((((

Semmi,de az ég világon semmi nem köti 16 hónapos lányomat,de nemhogy egyedül nem képes meglenni 2 percig,még akkor sem bír meglenni ha ott vagyok.Csak üvölt meg hisztizik.Pedig annyi játéka van,hogy azt el sem tudom mondani....

Én nem azt akarom,hogy beüljön a közepébe és játszon magának órákig,csak könyörgöm ha odaülök vele és játszanék,lefoglalnám...legalább egy kicsit csinálna úgy mintha érdekelné....hááát a nagy ló..art,otthagy a játékok között és megy dolgára,aztán meg ha nem hát üvölt,hogy Aja,aja...

2011. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szóval :D

...aztán meg ha nem lát....

2011. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az enyém néha remekül elvan. Főleg fiók pakolás, ha beteszek egy jó gyermekdalos cd-t, akkor szívesen ül a földön a játékai között, könyvet nézeget, pakolászik. Volt hogy szólt a Gryllus Vilmos cd, nagy csönd volt amúgy, bementem, hát ott ült a terasz ajtó előtt álmodozva. Megfordult és rám mosolygott....

De vannak olyan napok, hogy rajtam lóg és nem hagy levegőt venni sem!

2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15hónapos a fiam,és 2dolog köti le,az egyik a kaja,bármikor bármennyit enne.....de ugye ez is csak addig tart még meg nem eszi...a másik pedig a zenecsatorna,de csak ha épp a kedvenc számai mennek....akkor odaáll elé,üvölt örömében,tapsol,táncol....ha vége,hiszti....a mese nem érdekli szinte semennyire,nagyon ritka,de a zene...a mindene...pár percig még ritkán elvan az ugráló zebrájával,meg ha apa itthon van,és teknőst takarit,akkor kiveszi az akváriumból,és a fiam koslat utána..na az leköti,csak mindig megakarja fogni,de az a dög harap....engem is megaharapott már,a gépnél ültem nyáron,mezitláb voltam,és ráharapott az állatja a nagylábamujjára....múltkor pedig párom etette,és az ujjára,vérzett is...szóval ezzel a tekivel vigyázni kell :) De a fiamat mindig az érdekelte amit nem szabad....
2011. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor látom nrem vagyok egyedül.. a fiamat a játszotéren is csak az érdekli hogy minél több kavicsot tudjon bedobni a babakocsi aljába, meg hogy minél nagyoibb faágat cipeljen. itthon csak az a 3 szám érdekliamit szokott hallgatni meg az auchan egerek reklám.. az udvaron csak a kanna vizet bele és öntöz minden, virágot, cipömet, a kutyákat.. de ezen kivül semmi..
2011. okt. 31. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hós lesz a kislányom. Ami leköti, akár 1 órára is ha szerencsém van, hogy berakom Neki a játékdobozát, amit ki-be pakolgat. Bár fiad van, de lehet, hogy nála is beválik, kapott lábost habverővel, azzal is nagyon jól elvan. De a fiók, szekrény ki-be pakolása, üres vizes flakon, hajó állatokkal.
2011. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, ha szeret vizezni és kötélből vannak az idegeid, adj neki egy kis vizet lavórban, gumikacsákat vagy hajókat bele és hadd vizezzen! Jó ötlet még egy maréknyi liszt, rizs, vagy bármilyen hasonló dolog, amiben turkálhat és tapasztalatokat gyűjthet. Hiába fiú, adj a kezébe konyhai eszközöket, nekik még minden játék, meg aztán hátha ő lesz majd az új Jamie Oliver!
2011. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!