Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsikrém vagy hintőpor?

Popsikrém vagy hintőpor?

Figyelt kérdés

sziasztok, érdekelne ki mit használ. Hintőporral szórjátok e be a baba fenekét vagy popsi krémezitek? Melyik a legjobb megoldás , mert én már 4 napja hintőporozom (Piros is volt a fogzása miatt) és olybá tűnik tökéletesnek tünik.

Illetve szeretném megkérdezni fogzásra még milyen homeopátiás szer vált be nálatok a Vibrucol kúpon kívül? és hogyan adagoljátok. (14 hós Babó)


2011. okt. 31. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hintőport csak a köldökcsonkra használtam.

A popsikrémet fokozatosan elhagytuk, így amikor jött a fogzásos pirosság, bármelyik krém helyrerakta, mert nem volt hozzászokva a bőre.

2011. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hintőpor szárít, ezért mi popsikrémeztünk. Hosszú távon, ha esetleg pirosodik, vagy kijön rajta a pelenkakiütés, azt is a gyógyszertári krémekkel lehet elmulasztani.
2011. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hintőport használtam a fenekére,krémet csak akkor ha már problémás volt a bőre,ami a 2 év alatt talán 4-szer fordult elő.Nekünk tökéletesen bevált.Na most azt nemtudom hogy az én fiamnak nemvolt igazán hajlamos az érzékenységre,kivörösödésre a bőre,vagy épp pont a hintőportól volt ilyen szép sima!
2011. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első hónapban a lányomnak csúnyány sebes volt a popsija, és semmilyen krém nem használt. tiszta vízzel lemostam, és hintőpor. na ez rendbehozta, 1 éves és én csak hintőporozom a mai napig. állítólag a krém alatt nem tud szellőzni a védőréteg miatt. sokan krémeznek és az a jó nekik. szerintem bőrfüggő.
2011. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szió,

amikor szép tiszta a baba feneke, akkor folyékony hintőpor,

amikor viszont kiütéses, irritált, akkor babakrém.

Szabály nálam, hogy mindenből keveset, mert egy csöpp is elég ezekből és nem kell agyon kenni a gyereket.

MIndennőnek oldalon veszem a krémeket, gazdaságosak, mert 3-4 hónapra is elég egy tubussal, és így is hatékony:)

2012. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!