Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsikrem hasznalataval...

Popsikrem hasznalataval kapcsolatos a kerdesem. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Gyogyszertari popsikremet hasznalunk. Butanak tunhet a kerdes, nem nagyon tudom elhinni, de azt hallottam, ha belemegy a cunciba az nagyon veszelyes...(???) Persze nem direkt oda keni az ember, de elofordul, hogy oda is megy egy pici. Akkor most, hogy is van ez? Koszi a valaszokat elore is.
2011. okt. 30. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az a cunci?
2011. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
nem buta a kérdés, a hámosítós krémekkel van baj, pl. a neogranormon, sudocrem... azt mondják összenőhet a punci tőlük :(
2011. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom, akkor nagyon odafigyelek. :)
2011. okt. 30. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Összenőhet?!?!?! El ne higyjétek már!

Inkább az összetevői miatt van ez, a nyálkahártyának egész biztosan nem tesz jót a kőolajszármazék.

Használjatok sheavajat.

2011. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem egy ismerősöm van aki vitte a kislányát gyerek nőgyógyászhoz... sajnos ez létezik :(
2011. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom én is, hogy ha hámosító kenőcs kerül egy kislány puncijába, akkor könnyen összetapadhat a hüvelye.
2011. okt. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári popsikenőcs nem hámosító, semmi baja nem lesz tőle.
2011. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!