Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesem ehet már kakaós...

Egy évesem ehet már kakaós palacsintából egy picit?

Figyelt kérdés
Kóstoltani szeretném vele. Adhatok már neki?
2011. okt. 31. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán!! Vagy lekvárosat. Sztem biztosan ízlik majd neki!
2011. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
simán :D Nem fog nemet mondani rá. és ha még nem vezetted be véletlenül a tojásfehérjét egy tojássárgájával is meg tudod csinálni a tésztát . Lekváros turos gyümis, kakaos , esetleg krémturos palacsinta.... lányom kedvencei
2011. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan. En 9 honaposan adtam neki eloszor palacsintat. Igy vezettem be nalla a tojast. Ezt kovette a rakottkrumpli fott tojassal 1 het mulva. Ahol mi elunk 9 honaposan kell bevezetni a tojast. De semmi gond nem volt, ugyhogy adj neki nyugodtan. Es jo etvagyat, nyami. :))
2011. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze!nálunk is az volt ma az ebéd,bablevessel.Kap mind kettőböl,bár 13 hónapos,de már kapott 10 hónaposan is palacsintát.
2011. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is adhatsz. 1 évesen szinte már mindent ehet, kivéve mogyoró meg egy-két allergén most nem tudom hirtelen.
2011. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!