Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikumot kell szednem,...

Antibiotikumot kell szednem, tanácsos ilyen esetben szopiztatni?

Figyelt kérdés
17 hónapos, cici függő fiú, az ügyeletes orvos nem adott egyértelmű választ, hogy szopiztassak vagy sem. Mandulagyulladásom van, remélem nem kapja el a babám, lehet azért is mert eddig szopizott, és szinte állandóan szájmaszkba vagyok.
2011. okt. 31. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én augmentint szedtem, azt lehet.

Direkt olyan kértem, amit lehet szoptatás alatt. Mondtam, hogy olyan írjanak, és adjanak rá biztos választ, hogy lehet vagy sem.

Kérdezz rá, addig ne szedd be. Vagy szedd be, de ne szoptass. Az orvosoknál kell lenni egy listának, ahol fel vannak sorolva. Hívj fel egy ügyeletet most (akár gyerekorvosi ügyeletet, ott is tudják), hogy hirtelen megtudd a pontos választ.

Jobbulást neked!!!

2011. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Augmentin mellett én is szoptathattam. Azt mondta a háziorvos, hogy igazából a láz mellett nem tanácsos szoptatni. A gyógyszernél max. annyi mellékhatást említett, hogy hasmenése lehet a babának, és ha ezt tapasztalom, függesszem fel a szoptatást.
2011. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a lista hátha segít:


[link]

2011. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.

Mi lett veled végülis?


Tényleg, én az augmentin alatt szedtem normaflore-t és a babámnak is adtam napi 1-et!!

2011. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!