Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csuklásra pár csepp citromot...

Csuklásra pár csepp citromot adok. Szinte minden evés után, nem sok?

Figyelt kérdés

Kisbabám böfizés közben állandóan csuklik és szegényke nyöszörög is közben és azt vettem észre, hogy felkeveri a gyomrát a sok csuklás. Elővettem hát a régi receptet és bevállt! Azon gondolkodtam, hogy ez mégis egy erős savas dolog és nem marja ki s gyomrát a nyelőcsövét? Ugye 7x eszik és ebből legalább 5x kell adnom neki.

Most akkor mit csináljak, hagyjam csuklani, vagy hogy oldjam meg?

6 hetes kisfiú anyukája


2009. máj. 5. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a csuklás életteni ahogy jönn ugy el is mulik ne zavarjon téged!! ha nagyobb lesz pár hét mulva nem fog már csuklani
2009. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
élettani
2009. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
De kimarja, nem kell neki citrom. Hagyjad ! Őket abszolút nem zavarja.
2009. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Az én babám is sokat csuklott, és még mostanában is, de már kevesebbet. most 5 hónapos. Én soha nem adtam rá neki semmit, elmúlik magától is. És a Spock könyvben olvastam, hgoy a babákat egyáltalán nem viseli meg a csuklás úgy, mint egy felnőttet. (azt nem írták oda, hogy miért nem, pedig kíváncsi lettem volna rá).
2009. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

ilyen sokszor ne adj neki! abbamarad a csuklás, csak téged zavar, őt nem!

ilyenkor böfi után tedd mellre még egyszer, fog enni néhány kortyot, és az elég neki ahhoz, hogy abbamaradjon a csuklás. de ha mégsem, akkor kb 10 percig fog csuklani, és elmúlik. játszatok, tereld el a figyelmét, és abbahagyja. a citrom egyszer egyszer elmegy, bár inkább nagyobb korban. ilyen gyakran viszont nagyon rosszat fog tenni a nyelőcsövének, és a gyomrának is, mert savat okozhat neki még az a pár csepp is!

2009. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
szia. probalj meg adni neki komeny anizs teat (ha elfogadja)mindkettobol tegyel a vizbe.kb 200 mililiterbe egy egy kis csipetnyit (piciket)en ezt adtam a lanyomnak elso perctol fogva.szerintem a citrom nagyon eros neki es alergiat is okozhat.egyszer ketszer adhatsz neki de otszor szerintem mar sok. remelem tudtam segiteni nekunk bevalt a tea.mai napig. minden jot es jo egeszseget a kis csopsegnek!7 hos kislany anyukaja.
2009. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
22;16 os vagyok elfelejtettem mondani hogy tenleg nem art neki ha csuklik az en kislanyom meg mai napig is csuklik eves utan.
2009. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

oké, akkor nem adok neki.

Köszönöm

2009. máj. 5. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
NEkem a doki azt mondta felejtsem el, mert léggörcsöt kaphat rossz esetben és megfulladhat. A csuklás meg amúgy se, zavarja őket.
2009. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sajna nem teázik, csak anyatejet eszik. De ezt az ujra mellretevést kipróbálom.

Köszönöm

2009. máj. 5. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!