Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a 9hónapos babája nem hajlandó kanalas ételeket enni?

Figyelt kérdés
6hónapos koráig csak anyatejes volt és amikor elkezdtem a hozzátápit szépen eszegetett.1.5-2 hónapja nem akar enni,csak szopizni akar.Tiszta ideg vagyok.Mi lesz így vele,hogy fog "megtanulni" enni?Mit tehetek?Köszönöm:egy kétségbeesett anyuka.
2009. máj. 6. 05:11
 1/1 anonim ***** válasza:
igaz,hogy az én fiam már 11 hónapos,de még csak szopik(napi pár kanál gyümölcsöt elfogad).Én 5,5 hónapos korában kezdtem el kóstoltatni,de olyannyira ellenállt,hogy sokszor ki is öklendezte a kaját.És most itt tartunk.Nálad mondjuk jobb a helyzet,mert egyszer már hajlandó volt elfogadni a kajákat,de szerintem a fogak ha jönnek akkor az lehet az oka.Hát szerintem mást nem tudunk tenni csak próbálkozni és várni türelmesen és remélni,hogy lesz még tejünk.Azzal szoktak vigasztalni,hogy úgysem fog egész életében szopni,hanem majd eljön az idő(remélem,hogy már nem sokára),és minden rendben lesz.Kitartást.
2009. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!