Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljam le a 2 hónapos...

Mivel foglaljam le a 2 hónapos babát?

Figyelt kérdés

Nem marad nyugton csak ha kézbe van, viszont akkor én nem haladok a házimunkával.

Egész nap a sírást nyüszítést hallgatni már nagyon fárasztó.

Nem beteg semmi baja nincs, viszont nyugton sem akar maradni


2011. nov. 1. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendő? Az én picim sem maradt meg máshogy!
2011. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs hordozókendőnk de van kenguru az jó helyette

ilyen kendőt hol lehet venni és kb. mennyibe kerül? Én még nem láttam ilyet

2011. nov. 1. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt mondom, hogy hordozókendő vagy mei tai.

Kenguruba ne tedd lehetőleg, mert nagyon nem tesz jót a babának:

- csípőből lóg benne a lába

- nem támasztja alá a popsiját eléggé, így minden súly a gerincére és a lába közti részre terhelődik (ez különösen a fiúknál rossz, mert herezúzódás okozhat)

- a hordozónak sem kényelmes, mert túl alacsonyan "lóg" a baba

- a legtöbb kenguruban nem lehet háton hordozni, ami egy 7-8 kilós babánál már nagyon ajánlott, ugyanis az ember háton hordozásra termett, és elől hordozni ekkora babát már nagyon megterhelő és egészségtelen!


Több helyen tudsz venni babahordozót, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, jó megoldás a kendő. a legegyszerűbb (Nandu) 6000 körül van, az is megteszi, de a megkötést ki kell tanulni. a mamami.hu-n elég sok hasznos infó van. meg használtan a feléért is lehet venni.


a másik ötlet, hogy szoktasd rá, hogy mellette mást csinálsz. tehát vele egy szobában vagy, lát téged, beszélsz hozzá, de közben végzed a dolgod (én ilyenkor teregettem, vasaltam, krumplit pucoltam...) és így eleinte 10percet játsszon egyedül, majd egyre hosszabb időket. vagy ezt már próbáltad?

2011. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetes hogy nem marad még nyugton, de türelem már csak 1-2 hónap és jobban elnézelődik.

Addig is el lehet kezdeni hogy berakod a körforgó alá, mutogatod neki a zörgős akármiket. Néha lerakod a hasára, a szőnyegre, ha megunja átrakod máshová.

Nálunk elég hamar (3 hó) elvolt úgy is hogy a babakocsiban kicsit megemeltem a háttámlát, és nézelődött a konyhában, nézte a fák leveleit ha aláraktam.

2011. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!