Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljam le a 12...

Mivel foglaljam le a 12 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit csináljak el van egy darabig a járókába és utána mint aki meg őrült hisztizik és sír nem értem mit tegyek ja ha meg ha nem kap meg valamit szintén kitör a frász ,szoktunk játszani de nem mindig köti le.
2010. febr. 12. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már szeretne nagyobb helyet..egy 1 éves már kicsinek találja a járókát, nincs helye mozogni. Igaz, pakolással, rumlival jár, de csak így fog megtanulni rendesen járni...emellett már rengeteg dolgot megért, meg lehet vele beszélni mit szabad, mit nem.
2010. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már hagyhatod kicsit egyedül cirkálni a lakásban. :o) Biztos nagy benne a felfedezőkedv. Próbáld a padlószintet úgy rendezni, hogy a veszélyes dolgok távol legyenek. Én berendeztem a lányomnak az egyik legalsó fiókot, amibe direkt olyan dolgokat raktam, amiket kedvére pakolhat.

Ha már jár, menjetek sétálni. (Enyém ekkor még bőven csak mászott)

Esetleg szereljetek fel ajtófélfára hintát, nálunk nagy kedvenc! (Tesco, Auchan 2-3e Ft körül kapható, két kampó kell hozzá)

Adhatsz neki régi színes újságokat lapozgatni (tépkedni), esetleg pár konyhai eszköz: fakanál, szűrő, ki lábos.

WC papír gurigák, ilyesmi...

2010. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam a nagyobbik lányommal.

Ő 15 hónaposan tanult meg stabilan járni, ezért sok időt töltött a járókában.


A kisebbikem már 11 hónaposan járt, utána már nem volt hajlandó a járókában lenni. Megy mindenfelé a lakásban.


Viszont, ha még nem jár stabilan a kicsid, akkor a járókában van biztonságban.

2010. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mindig van járókában csak ha dolgom van és nem tudok rá figyelni a lényeg arra a kis időre is sír már egyedül megy és mikor bent vagyok szoktunk játszani de nem mindig köti le és utánna jön a sírás stb
2010. febr. 12. 22:21
 5/6 A kérdező kommentje:
az első válaszolómnak ,szívesen megbeszélném a 12 hónapos kislányommal csak egy a probléma mindenek az ellenkezőjét csinálja ha azt mondom nem azért is de mondjuk ez teljesen normális mivel még pici .
2010. febr. 12. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugtasson, hogy átmeneti "proléma".

Úgyis nemsokára elkezd járni.

2010. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!