Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljam le 7 hónapos...

Mivel foglaljam le 7 hónapos unatkozó babámat?

Figyelt kérdés

Helyváltoztatásra még igazából nem képes,az összes játékát unja,éneklés-mondókázás-hintáztatás megy,no de egész nap? Nagyon fárasztó. Egyedül se nagyon akar lenni,már tudja hogyha kiabál akkor megyek.

Ha van öteletetek játékra,írjatok.


2011. márc. 17. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk igaz unatkozás nem volt,de ha megunt 1 játékot oda adtam egyet amivel régen játszott,vagy dia filmet néztünk,játszó-szőnyegeztünk,vagy amit imád a mai napig is: kiborítja a dobozból az összes játékát és azzal elvan egy órát is.Ja és a műanyag kólás flakon!!!!Az mindent visz:D próbáld meg azt is.
2011. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A műanyag flakon nálunk is bejön:)csak én tettem bele neki babot hogy csörögjön:)))így még jobban érdekli:)
2011. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!