Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam a hozzátáplálást,...

Elrontottam a hozzátáplálást, kétségbe vagyok esve. Nem tartottam be a 3-5 napig ugyanazt. Az elején krump+srépával igen, a hétvégén sütőtököt adtam 2 nap tegnap meg már spenót+krumplit. Mit csináljak? Ma mit adjak neki? Nem lesz baja a kis hasának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm azt mondta, hogy régebben amikor már pár hetesen kezdték a hozzátáplálást akkor volt nagyon lényeges ez a fokozatosság. Most elég megkostóltatni aztán szépen emelni az adagokat. A gyomrának nem lesz baja, csak ha valamire érzékeny azt nemtudod kiszűrni, hogy mire, ha állandóan mást adsz neki az elején.
2009. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én semmit nem tartottam be. Semmi baja nem lesz! Ha nem volt fosi vagy pöttyek vagy székrekedés akkor nyilván bírja azt a kaját, jöhet más. Inkább erre van ez kitalálva, hogy lásd, hogy viseli a pici szervezete.
2009. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. Ha szívesen fogadta a babád és nem volt semmi baja, nyugodtan adhatod így is. Egyébként azért lehet egyféle ételt hosszabb ideig is adni, mert az ő ízlésük nem olyan, mint a felnőtteké, nem fontos számukra a változatosság. Emellett, ha valami baja lenne egy bizonyos ételtől, jobban ki tudnád úgy szűrni, ha hosszabb ideig csak azt kapná. Én egyébként ma is spenótot adnék ma is.
2009. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!