Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bundáskenyérrel bevezethetem...

Bundáskenyérrel bevezethetem a tojásfehérjét?

Figyelt kérdés

Vagy mivel célszerű kezdeni???

Nem hinném,hogy gond lenne a minap evett már a borslólevesben lévő galuskából is.



2011. nov. 1. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én pontosan a bundikenyérrel vezettem be a fiamnak.mondjuk nem jön be neki azóta sem,de a rántottát,tükörtojást nagyon szereti.
2011. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tükrötojást tilos 3 év alatti gyereknek adni ha csak nem teljesen átsütött.


gondolom 1 év körüli a gyereked, én ezek közül egyiket sem adnám neki. iszonyat sok a zsír rajta, mondjuk úgy hogy mintha tömény zsiroskenyeret adnál neki.


ha tojás fehérjét adsz neki, akkor fözd meg a tojást, aztán pl mi a spenótbe bele vágjuk. amúgy a tükörtojás jól átsütve kellöen letörölgetve róla az olajat mehet.

2011. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második,te soha nem ettél gyerekkorodban zsíros kenyeret?

amúgy meg le szoktam itatni a felesleges olajat a bundáskenyérről.nem tudom honnan vetted,hogy tilos három éves korig a tükörtojás?ha jól át van sütve nyugodtan lehet adni,akkor kicsi a valószínűsége a szalmonellának.ha fertőzött a tojás,akkor rántottában is elkapja,ha nincs jól megsütve

2011. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pogácsával vezettem be :) De kapott már magában is főtt tojást kis katonákra vágva reggelire.

Nekem a bundáskenyér elég nehéz étel...

2011. nov. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!