Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a hisztivel?

Mit csináljak a hisztivel?

Figyelt kérdés
Pár napja múlt a fiam 11 hónapos.Kb másfél hete olyan hisztis lett, az a földhöz vágom magam üvöltök ahogy tudok hisztivel.Nem alszik éjjel éjféltől kb 2 óránként van fent ha melléfekszem akkor meg csak izeg mozog úgy sem alszik.Foga már van 6.Járni nem jár még.Ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné akkor kitör a botrány.Nem tudok a nap minden percében mellette lenni és csak vele foglalkozni.És nem is volt ezzel baj eddig ....Reggel volt annyi időm mindig hogy a lakást kicsit rendbe tegyem de mostanában:S cafatokban vannak a z idegeim.Ha felveszem akkor is bőg ha leteszem akkor meg ereszd el a hajamat!!!!!Ne mondjátok hogy vigyem el valahová mert nem hiszem hogy ez a megoldás.Ti mit csináltok? Hagyjátok a házimunkát a csudába vagy hagyjátok bőgni? Nem tudommit tegyek...szőrnyű anya vagyok:((((
2009. máj. 6. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy szörnyű anya, ne hülyéskedj! Szerintem próbálkozz azzal, hogy leteszed, és picit játszol vele, aztán észrevétlenül otthagyod. És az sem baj, ha kicsit hagyod sírni, szokja meg (továbbra is), hogy el kell tudni lenni egyedül is néha kis ideig. Vagy hagyd, hogy kússzon másszon utánad, amerre jársz a lakásban. Lényeg, hagyni kéne, hogy rájöjjön, egyedül is lehet játszani. Amúgy, szerintem, most jött rá a picurkádra a szeparációs szorongás, ha eddig nem csinált ilyet. Rájött, hogy anya és Ő két külön valaki, és megijedt ettől. Pár hét, és ez elmúlik. Fel a fejjel! :-)
2009. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy szörnyű anya,nálunk sajna detto ugyanez van,amíg foglalkozom vele addig elvan,meg ha megyünk vhová,de ha picit egyedül marad akkor kitör,én sem nagyon tudom mit kezdjek vele olyankor,most reggel is 1 órát üvöltött torka szakadtából,mire nagy nehezen elaludt,és sikerült teljes 20 percet aludnia 1 órás üvöltéssel
2009. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagy szörnyű anya!!!

Nekem pár napja múlt 1 éves a lányom. Ő is csinálja a fesztivált rendesen:)

Én ráhagyom!!, hagyom hogy csinálja. kb 3-5 perc és befejezi. Én a kezdetektől így csinálom és az esetek nagy részében bejön:)amikor nem jön be, akkor ott valami baj van.(pisi, kaki, szomjas, éhes stb...)

Sokat vagyok vele, rengeteget játszunk, de nem lehet minden percben ugrásra készen állni, van házimunka is amit elkell végezni. Szerencsésnek mondhatom magam, mert sokat eltud lenni egyedül is, de mikor rájön a hoppáré...:)

Kitartás, csak következetesen!!

Minden Jót:)

2009. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem szültem(22+2),de a nővérem lánya ugyan ezt csinálta!Az anyja azt mondta,hagyjuk,ne foglalkozzunk ilyenkor vele de akkor még jobban csinálta!Ha beszéltél hozzá meg sem hallgatott!Csak rángatta az ideg!Én azt csináltam,mikor már értett,h megfogtam az állánál a fejét picit megszorítottam és elmondtam neki,h nálam ez nem jön be és ez nálunk nem divat!ekkor lehalkult majd abba hagyta!Még 2 ilyen és nálunk sosem merte csinálni!Ez bölcsiben jött elő!Előtte,mikor még kisebb volt csak egyszerűen kiabáltam egyet(nem mérgesen,nem csúnyát)valami olyasmit h: Helló!Ekkor rám nézett ledöbbenve!Ilyenkor mondtam neki,h:Befejezted?És abba is hagyta!Nem ijedt meg mert néztem rá csúnyán,csak erőteljesen és kedvesen!Bár minden baba más!Azért ilyet is kipróbálhatsz!sok sikert!!!
2009. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is nem vagy szornyu anya!!! Teljesen termeszetes, minden gyereknel megvan ez a korszak. En most jartam baba masszazs tanfolyamra es ott hallottam az oktatotol a kovetkezot a hisztirol: amikor elkezdik a hisztit nem is kell tudomast venni rola, mintha nem tortenne semmi. Nehez, nagyon nehez, de amint rajon, h nincs hallgatosaga abba fogja hagyni es mas elfoglaltsagot keres maganak. Megvarod, amig abbahagyja es utana "elmagyarazod" neki,h mi tortent....probald ki..hatha bejon. A lenyeg, h erezze vegig, h szereted es segiteni akarsz neki.
2009. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!