Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háztartás, tanulás kisbabával?

Háztartás, tanulás kisbabával?

Figyelt kérdés

A kisfiam 3 hónapos, éjjel nagyon jól alszik, egyszer ébred szopizni. Viszont napközben szinte végig ébren van, és igényli hogy vele legyek. Emellett főiskolára járok és a házimunkában se nagyon van segítségem, mert a férjem sokat dolgozik.

Időkímélő tippeket várok :)


2011. nov. 1. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Legközelebb védekezzetek! :)
2011. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam. Amikor fenn van vele vagyok, vagy segít a házimunkában. Mikor ilyen kicsi volt, akkor csak nézte, hogy mit csinálok, meg játszottunk, amikor meg aludt, gyorsan tanultam egy kicsit.

Most 18 hónapos és mikor megszülettem akkor államvizsgáztam, aztán még egy diploma, most meg nyelvvizsga.

2011. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem tanulok, de az én babám is igényli az állandó testközelséget, és egy percre sem tudom lerakni, csak nagy ritkán... Úgyhogy főzni nem szoktam, kaját rendelünk, a többi munkát meg úgy csinálom, hogy rám van kötve mei tai-ban. Amikor alszik, akkor netezek, olvasok, filmet nézek, pihenek.
2011. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű, az biztos. Nekem 3 gyerekem van, mellette végzős (levelezős) vagyok a főiskolán, minden nap főzök a gyerekekre, segítségem semmi. A pici fiam 9 hós, 2x 20 percet alszik nappal, éjszaka 6-8x kel, mert jön a foga. :( Nap közben semmit nem tudok tanulni, marad az este. Attól függ, mikor fog jobban az agyad, ha lefekteted a babát, akkor is tudsz tanulni este, esetleg hajnalban korábban kelsz, és míg ő még alszik, belefér egy kis tanulás. Még tanulhatsz úgy, hogy magadra kötöd a babát hordozóban/kenguruban, és sétálgatsz, miközben hangosan mondod a tételeket magadnak. Én így csinálom...
2011. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!