Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a BABÉ...

Mik a tapasztalatok a BABÉ tusfürdövel, kisbabámnak szeretnék venni, de érdekelne mások véleménye?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Drága és nekem sírt tőle a lányom..Nem bírta.. Hogy az illata nem tetszett neki vagy csípte a bőrét nem tom.. Én használom:-)használj Gabit..Most tértünk rá mi is előtte neogranormont vettül.. Az is jó..
2009. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ugy tudom hogy a gabi és a jonsons nem ujszülöttkortól használható,vagy nem?
2009. máj. 6. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Én Gabit használok az Édes Álom fürdetőt mert isteni az illata, és nem csíp.

Újszülött korban mi csak a dokinéni által felírt gyógyszertári fürdetőt használtuk, és kb. 4 hónapos kora óta mást. Kipróbáltuk a Johnsont az is jó volt, de a Gabinak jobban szeretem az illatát.

Jó babázást!

2009. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ekcémás vagyok, mindig is babéval tusoltam. A kicsinek s ezt tettem a fürdővizébe először, teljesen kiütötte. Most hat hós és ezek után csak a doki által felirt fürdetőkrémet használom. Nem ajánlok semmi szinezékeset , ilkatosat, sajna a babét sem, majd ha nagyobb lesz.
2009. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
drága, de nagyon jó!!! mi az első 6 hónapban használtuk (addig tartott az első flakon amit vettem!!!!) Most már gabit használok. (de ha belegondolsz h 6 hónapig kitart, nem is drága....)
2009. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én Gabit használok az első perctől kezdve,mindenbe. Már van olyan,ami kifejezetten újszülött kórtól van.Nagyon szeretjük.
2009. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
A gyógyszertári után 4 hónaposan próbáltuk a Johnsont, katasztrófálisan vörös lett szegénykém bőre!! Ezután vettük a Babét, 3 hónapja azt használjuk, kb a fele fogyott el, semmi problémánk vele.
2009. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Eleinte a gyógyszertárit érdemes használni, ha nincs semmi probléma, akkor maradhat is ez. Nekünk kb. 4 hós korában nagyon száraz lett a bőre és a védőnő ajánlotta a Babét. Először ordított tőle. Nem tudom miért, lehet az illata volt szokatlan, vagy csípte. De aztán szivaccsal felhabosítottam és úgy már jó volt. Nekünk kb 1 évig kitartott 1 flakon. Szóval megéri. Mi a testápolót is használtuk, az csak 2 hónapig tart ki.
2009. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!