Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, csőrös pohár?

Segítség, csőrös pohár?

Figyelt kérdés

Gumi csőrű vagy műanyag "kemény" csőrű? Mi a különbség? MIt igyanak belőle? MEnnyi idős korban? (ikreim 1 évesek)

A gumis végű vagy a műanyag végű a jobb? Kb 2 hónapja kipróbáltam, de nem kellett nekik egyik sem.

Tanácsok, tapasztalatok érdekelnének!


2011. nov. 2. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreim vannak 11 hónaposak,már kb 2 hete nappal csak a csőrös pohárból isznak nekünk a kemény csőrű,illetve műanyag végű van 3 lyukú, az szerintem sokkal jobb mivel ha puha lenne,vagyis gumis azzal szórakoznának hogy harapdálnák ívás közben és akkor már átment az ivászat játékba az meg nem valami jó:)Nagyon szépen isznak olyan nagyokat kortyolnak habár először voltak meglepődések részükről hogy ebből milyen gyorsan és milyen sok jön egy szívásra de lassacskán megszokták és most már nem annyira mohók mert tudják azzal nem járnak jól.Nekem annyiból volt könnyű hogy ami új minden érdekli őket eddig semmi nem volt amit nem fogadtak volna el,nagyon kiváncsi fáncsik:))
2011. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nem volt hajlandó inni belőle.Így ő reggel-este cumisüvegből itta(issza)a tejet,napközben meg kispohárból iszik.
2011. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!