Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha egy nap nem kap...

Baj, ha egy nap nem kap főzeléket 7 hónaposom?

Figyelt kérdés
Az ebédet kiváltottuk kb egy hete. De ma oltásra viszem éppen délidőben, így nagyon macera lenne még hazarohanni, megfőzni a főzeléket, és az amúgy is nyűgös gyereket rávenni, hogy "kanalazzon". Gondoltam, hogy ma kap tápszert ebédre. Gond, ha egy nap nem kap főzeléket?
2011. nov. 2. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nem gond

én is csinaltam anno

egy hónap mulva oltás 15 hónapos hazaérünk ö is inkább majd valami finom italt kap majd amit szeret.

2011. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Délután is adhatsz neki főzeléket, csak ne kóstoltass teljesen új dolgot.

Az sem tragédia, ha kimarad egy nap a főzelékkel, úgyis tápszer az étkezése nagy része.

2011. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogy gond!

de ha van pl.gyümölcs kéznél, akkor azt adnék délben, hogy a rend ne boruljon.

2011. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz ha egyszer nem kap főzit. Bár délután is adhatod neki.Mondjuk nem értem miért nem dobod össze most azt a kis főzit és lenne kaja ha hazaértek. Másrészt egyáltalán nem biztos, hogy nyűgös lesz :)
2011. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!