Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melegítitek az üveges bébiétel...

Melegítitek az üveges bébiételt vagy szobahőmérsékletűen adjátok?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert lányom mindig más adagot eszik belőlük,és nem tudnám hogy mennyit melegítsek,ezért nem melegítem.persze ami már hűtőbe volt,azt igen.nem baj,ugye?
2009. máj. 6. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsöt szobahőmérsékleten, főzeléket természetesen melegítve, de ez rá is van írva az üvegre.

Én sem szobahőmérsékleten ezsem a főzeléket vagy a husit vagy a krumplit, hanem melegen.

2009. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

bontatlan gyümit nem kell melegíteni, bontatlan főzit viszont igen.

Ha már ki van bontva és hűtőben van akkor én a gyümit is egy kicsit meg szoktam melegíteni, elég hideg lesz

2009. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy pl azt sem tudom hogy ha mondjuk megeszik 3/4 üveggel,akkor a többivel mit csináljak.mert eddig felét megette egyik nap felét másik nap.de negyed ü kaja nem elég egy evésre.
2009. máj. 6. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyümit szobahőmérsékleten, főzeléket melegítem,de nem mikroban. Ha a hűtőből veszem ki a gyümit, én is melegítve adom.:)
2009. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. máj. 6. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A negyed üveghez reszelj almát vagy ha főzelék, akkor főzz hozzá egy kis krumplit, répát.
2009. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ,ez eszembe sem jutott,köszi!!!
2009. máj. 6. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!