Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak webes babaholmik, dekorációk, játékok vásárlásakor? Meg lehet bízni valamelyik webes babaáruház oldal kínálatában? Olcsóbb, mintha boltban vásárolnék pl. ágyneműt vagy játszószőnyeget?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Először én is bizonytalan voltam a netes rendelgetésekkel kapcsolatosan, de mi már nagyon sok mindent vettünk így az utóbbi időben. És igen, sokkal olcsóbban hozzájuthatsz bármihez.

Játékot pl. a www.tulli.hu-n vásároltunk már többször is, vagy babaholmit a babaszafari.hu-ról.

2009. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt is nézd meg: [link]

Igaz ágyneműt és játszószőnyeget nem néztem,de a babakocsik itt a legolcsóbbak. :)

2009. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a Nikica bababoltból vásároltunk már több alkalommal, megbízhatóak és az áraik is korrektek szerintem érdemes megnézni. Rendeltünk már babakocsit, plédet, autósülést és baba kompot is tőlük

bolthely.hu/nikicabababolt

2009. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nikicát én is ajánlom!!
2009. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!