Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » More Milk Plus kapszulától...

More Milk Plus kapszulától lehet a 10 hetes kislányom széklete zöld? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kizárólag anyatejet kap. Tegnap a gyerekorvosnál bekakilt és Ő mondta, hogy erre a zöldes székletre visszatérünk még. Kérdezte, hogy szedek-e tejserkentő készítményt, mert valószínűleg attól van és kezdjem el lecsökkenteni, de jobb lenne abbahagyni.
2011. nov. 3. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen, pedig én is More Milket szedtem, a maximum adagban. Lehet, hogy Te ettél valami olyasmit.
2011. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt ilyen a (napi 3) More Milktől. Ellenben a teák puffadást és hasmenést okoztak a babámnál. De lehet, hogy minden baba más, és a tied meg ezt nem "szereti".
2011. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hónapos koráig anyatejes volt.Előfordult nála is ilyen pici korban, hogy zöldet kakilt.Én is megijedtem, mivel első gyerek, és el is mentem vele a gyerekorvoshoz.Azt mondta rá, semmi gond, ez átmeneti széklet, valószínűleg túlette magát.Ezzel semmi teendő nincs.A védőnő is ugyanezt mondta.Valószínűleg mohó volt,többet evett, így a kis mája több epét választott ki, ami megjelent a kakijában is.Ennyi!Nem kell aggódnod, magától el fog múlni.Én ilyet nem szedtem, csak teát ittam.Eszembe se jutott, hogy attól volt.Viszont a hasát bántotta a tea, így abbahagytam.
2011. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!