Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyszor eszik 9 honapos...

Hanyszor eszik 9 honapos babayok es miket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

reggel szopi+60ml tápszer

délben főzelék hússal/ ma pl kelbimbó volt burgonyával és csirkemellel

uzsonna gyümölcs /ma körte+banán volt

vacsora tejpép vagy főzelék+elalváshoz szopi és tápszer

éjjel szopi

2011. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos a lányom.

Reggel joghurtot vagy túrót eszik gyümivel és gabonapéppel.

Ebédre főzelék hússal, vagy hallal.

Uzsira csak kicsi gyümölcsöt eszik (max. 60-70 gramm), különben nem vacsorázik.

Este vacsira tejpépet eszik, 5 evőkanál porból és 200 ml vízből (kicsit hígabban szereti.).

Szóval ő 4x eszik egy nap.

2011. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bogyo110 ***** válasza:

Nálunk a napirend igy néz ki!

reggel 210ml tápszer

ebéd fözelék husival

uzsonna tejpép vagy gyümi ,joghurt,turó

vacsi 260ml tápszer

Ő csak napi 4-szer eszik 3 hónapos kora óta!

egyépként én nem is tudtam hogy már ebben a korban is ki lehet váltani minden étkezést ezért szeretném az utolsó hozzászólótol kérdezni hogy szopizik e a babája az étkezéseken kivül mert ha nem akkor mi is megprobálnánk a táp elhagyását mert nem ragaszkodnánk hozzá!BOcs az off.-ért

2011. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Reggeli: 200 ml tápszer

Tízórai: 150-160 g gyümölcs (olykor darált keksszel)

Ebéd: 160 g főzelék hússal

Uzsonna: 150-160 g tejpép

Vacsora 170-200 ml tápszer.

2011. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

21:01-es vagyok.

Nem szopizik, tápszeres volt a lányom. Aztán először csak a reggeli tápszert nem akarta meginni, így kapott helyette tejterméket.

Este tápszert kapott, de éjjel többször felkelt, meg kellett itatni. A dokinő mondta, hogy próbáljuk meg a tejpépet vacsira. Na, azóta alszik is, mint a bunda. :)

Szóval nálunk ez így alakult.

Mondta a védőnőnk, hogy nem baj, csak akkor tényleg egyen sok tejterméket. Ezzel nincs baj, mert szerencsére szereti.

2011. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mi meg csak 2x eszunk pepet, delben zoldseg-husit es ugy 6-7 korul gyumit gabonaval, reggel, 10-korul, delutan 3-4 korul, lefekveskor es ejjel 2-3x szopizik...keszulok kivaltani meg egy szopit, mert bar szopi utan nem tunik ehesnek es kibir 3 orat megis egy ideje all a sulya vagy csak nagyon keveset no... 9 honaposan alig 8 kilo...meg tan annyi sincs, lemerni is felek:)), nem tudom mit adjak neki enni, hogy jobban hizzon...mondjuk mi sem vagyunk nagyok, de akkoris!tanacs???
2011. nov. 5. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm kislánya lassan 11 hónapos, és még nincs 8 kiló!!! A barátnőm már elvitte dokihoz, azt hitték, vashiányos, mert keveset is eszik. Semmi baja a kicsinek, neki ilyen a testalkata.

Az én lányom 8 hónapos, 9 kiló és 75 centi. Szóval mint egy átlagos egy éves. :) De nem kövér, csak hosszú, és erős baba.

De próbálhatod a következő szopit kiváltani, valami laktatóval, pl. tejpép, üveges tejbegríz, hasonló.

2011. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kislányom 9 és fél hónapos és 7400g. Egyáltalán nem tűnik soványnak. Én is sokat aggódtam emiatt de mi sem vagyunk egyformák. Doktornőnk is nyugtat, hogy semmi baja, annyit eszik amennyi kell neki, tömni mégsem lehet meg erőltetni sem mert csak rosszabb lesz.

Ne aggódj a súlya miatt minden rendben van Vele! :)

2011. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi! engem is mind nyugtatgatnak, hogy nagyon jol nez ki a gyerek...nem sovany, izmos es nagyon eros, izgaga kiskolok!:)remelem nincs baja...
2011. nov. 5. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam a súlya miatt, de a védőnő megnyugtatott, hogy 6 hós kor után már nem híznak olyan gyorsan (a kisfiam 30-40 dekát/hó), ráadásul le is mozogják a legtöbben!
2011. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!