Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mielőtt új ágyban kezdted...

Mielőtt új ágyban kezdted altatni a babád, már a szobájában volt egy ideje a második ágy?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha zagyva. Arra lennék kíváncsi hogy mikor lecseréltétek a rácsos ágyat hagyományosra, előtte bizonyos idővel már a szobájában volt, vagy csak aznap tettétek be, amikor elkezdtétek abban altatni. Gondolkodom rajta hogy meg kellene venni. Még csak pár hónap múlvára tervezem az átszoktatást, csak most találtam olyat ami tetszik. Ha beteszem a szobájába, és ő játék gyanánt felmászkál-felmászkál akkor nem gondolja később azt hogy ez játszótér, nem pedig az alvás helye?
2011. nov. 4. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Én be fogom tenni az új ágyat mielőtt átszoktatom, mert hátha tetszeni fog neki.

Ennyi idősen már nem okoz neki gondot, hogy az ágy játszótér-e vagy nem (2 éves). A rácsos ágyból már vettünk ki rácsokat, ki-be mászkál, leterítem a tetejét és ott bújócskázik. Amikor alvásidő van, akkor pedig szépen alszik benne. Azért nem tettem még rendes ágyba, mert nagyon sokat forgolódik éjszaka és félek, hogy leesik :)

2011. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!