Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem be 9 honapos...

Hogyan vezessem be 9 honapos fiamnak a tejtermekeket fokozatosan?

Figyelt kérdés
Meg szopizik, szeretnek kivaltani meg egy etkezest de valamilyen tejtermekre gondoltam. Jobb ha bolti tejpeppel kezdem vagy inkabb natur joghurttal? A normal tejpepben is csokkentettek az allergizalo osszetezoket?vagy csak a HA-sokban?
2011. nov. 6. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én ikreim semmilyen tejpépet nem akartak megenni. Így már 7 hónaposan sima joghurtot, milli mia túrókrémet, piruettet kaptak tejbegrízt is sima tejjel csináltam.

Ezeket elviekben nem szabad egy éves kor előtt. De valamit enniük kell:-)

2011. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bolti tejpépek is finomak,tőbbféle ízű van belőlük, az én 8 hónapos fiam szereti mindegyiket. De 9 hónaposnak már nyugodtan adhatsz kefírt, natúr joghurtot pl.keksszel, vagy gyümölccsel. Ja és igen, a tejpépekben a tejfehérje más formában van, amitől nem lesz bajuk a babáknak. Bár szerintem a rendes tejtől se lenne, de ez már egy másik téma...
2011. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!