Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejtermékeket hogyan vezesse...

A tejtermékeket hogyan vezessem be fokozatosan egyéves kisfiam étrendjébe?

Figyelt kérdés
11 hónapos koráig szopizott, amikor abbahagyta, lassan kezdtünk natúr joghurttal, ebből most minden nap 1 pohárral megeszik. (Tápszert sosem kapott.)Reggelire rizstejes zabpelyhet-búzapelyhet eszünk puffasztott rizzsel, nagyon szereti. Egyébként nagyon jó étvágya van. Most már elmúlt egyéves, szeretném bővíteni a kört. Mi legyen a következő tejtermék és mikor? Kefír, sajt? Bolti tejpépekről, tejitalokról mi a véleményetek?
2009. ápr. 21. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
sajt, túró, milupa junior gyerekital, mi két és fél évesen is azt isszuk már van belőle két éves kortól való...egy évestől isszuk, jó, sok vitamin van benne.
2009. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ui, tejpép is mehet, gyümölcsökkel kevertem imádta kisfiam
2009. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kefír , sajt , túró, és végül gyümi joghurt de ha akarod te izesitheted a joghurtot gyümivel...lehet feles tejed adni ha akarsz ...tejföl a főzikbeaz is mehet már
2009. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben bármit adhatsz már neki. Csak a tejet forrald fel kezdetben.
2009. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Az előzőekhez még csak annyit, hogy én házi krémtúrót is szoktam csinálni. A túrót összeturmixolom banánnal és ha nagyon fanyar, akkor még egy kis vanillin cukorral. Nagyon szereti a kislányom. Ja, és a natúr joghurtot is szoktuk gyümölccsel keverni, meg azt is imádja, ha kekszet teszek hozzá.

2009. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A natúr joghurtot én is gyümölccsel turmixolom össze, mert így tudom, mi van benne, a Milupa Juniorral most próbálkozunk. Egyelőre gyümölcsös joghurtot (a hozzáadott cukor miatt), vagy pláne cukrot nem szeretnék adni neki.
2009. ápr. 21. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!