Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdtétek el használn...

Mikortól kezdtétek el használni a holdkompot? Hány Hónapos kortól?

Figyelt kérdés

2011. nov. 6. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Holdkomp? Nem a babykomp?

Ha arra gondolsz, akkor eszedbe se jusson venni!

Kérdezd meg a gyerekorvost, védőnőt. Az egyik legegészségtelebb dolog a világon!

2011. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi se használtuk. úgy voltam vele, hogy miért ártsak a gyerekemnek hisz szeretem, ő a mindenem :) lehet, hogy csak minden 5. vagy 10. babának ártalmas de ha pont a 10. lenne az enyém? :)


amúgy ha stabilan ül és állni is tud akkor már nyugodtan beleteheted csak nyilván akkor már nem is érdekli mert egyébként is képes rá

2011. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen bajt okozhat, ha használjuk naponta 2-szer 1/2 órát?
2011. nov. 6. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem használtam. Fölöslegesnek tartom, mert akkortól tenném bele max a gyerkemet, ha már stabilan ül, áll. Akkor meg már minek? Előtte biztos nem terhelném vele a gerincét.
2011. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok tényleg nem ajánlják, tehát úgy voltam hogy akkor mi se veszünk. Aztá átjöttek a szomszédasszonyaim babanézöbe (fejenként 2-3 gyerek mindenhol), és amikor erről beszélgettünk, kollektíven a babykomp mellett voksoltak. Mindegyikük gyermeke használta, egyiknek sincs semmi baja. Én napi kb. 2-3szor 10percre rakom be, amikor már leszakad a karom a cipelésétől, vagy amikor este már nem bír magával, ott kitombolja magát. Szóvan szerintem napi fél órától semmi baja nem lesz. Persze mi is már csak akkor raktuk bele, amikor már szépen ült, sőt fel is tudta húzni magát.
2011. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis az űrhajós kiképzése után, előtte nem tett volna jót neki : D
2011. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már biztosan ül,segítséggel áll.Semmi baja nem lesz napi fél órától.
2011. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!