Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan anyatejes babák...

8 hónaposan anyatejes babák hányszor szopiznak a hozzátáplálás mellett?

Figyelt kérdés

Mi reggel 8 körül szopizunk, majd 11 körül újra szopi.

2 körül kap ebédre zöldséges husit és iszik utána vizet vagy teát. 6 körül gyümit kap és szopizik. 8-9 körül fekvés előtt szopizik még. Az éjszakát átalussza.

Nem sok így a szopi?

Reggel ill. délelőtt azért csak szopik, hogy kiürüljön a mellem, mert különben mit csináljak a tejjel?!

Akinek tízóraira nem szopik, annak mi van a tejével? És este?


2011. nov. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lányod ezt igényli, akkor nem sok.

Lányom ilyenkor már csak kétszer szopizott - reggel és este, de ő soha nem volt egy nagy szopis, így örültem hogy egyáltalán reggel meg este elfogadja.

Nálunk folyamatos volt a szopik elhagyása, így nem telítődött a mellem, nem volt gond, hogy csak reggel és este szoptatok.

2011. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, fiam van... :)

Köszi a választ!

2011. nov. 7. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja látom, nem írtad a kérdésben, hogy lány vagy fiú.

De mindegy is a kérdés szempontjából. Én csak megelőlegeztem neked egy csajt. :)

2011. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposan a lányom 2x kapott a cicin kívül mást, délelőtt gyümölcsöt,este tejpépet vagy húsos főzit. emellett napközben 4-5x szopizott és éjjel is legalább 3-4x, de ő még 11 hósan is 8x szopizott. úyhogy nem sok , ahányszor ő eszik. Szopizzon annyiszor ahányszor ő akar.Igazából ilyenkor már sokszor csak a lelküknek kell a szopi.
2011. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem ok, sajnos az enyém már nem fogadja el a cicit 1 hónapja, amúgy ő is 8 hónapos.

Bár szopizna:)

2011. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!