Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyi idősen vittétek a...

Ti mennyi idősen vittétek a babátokat boltba be? És milyen boltba? (gondolok itt: drogéria, kis abc, nagyáruház, pláza)

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
olyan 2-3 hetes lehetett és vittem hipermarketbe
2011. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Szia,


Az én kisfiam 3 hetes és már mindenhol voltuk ideértve piac, Árkád.

olyankor megyek amikor nincs tömegnyomor. én szeretem ha velem van.

2011. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Látom nagy a szórás. nekem is néha be kéne mennem boltba és egyéb helyekre, de a párom nagyon ellenzi. Most 4 hetes. Részben megértem, mert most sok a beteg és nyilván nem tenne jót neki, ha megbetegedne, de nem tudok mindig mást küldeni boltba magam helyett.

Na, meg ott a nagynak az ovi. Őt is vinni és hozni kéne. Ez egyenlőre mindig másra hárul. De ez nem mehet így a végtelenségik. A naggyal anno könnyen voltam, ő késő tavaszi gyerek, így hamar tudtam mindenhova menni vele.

A válaszokat azért köszönöm!

2011. nov. 7. 15:06
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt meg sem tudnám oldani, egyedül vagyok, mint az ujjam.

Én írtam, hogy 2 hetesen már vittem mindkét gyerekemet.

Nincs egy kóbor nagyszülő sem a környéken és a férjem is egész nap dolgozik.

2011. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én 2hónaposan vittem, páromnak szinte könyörögtem, hogy vigyük magunkkal. Jó baba volt nagyon, felét átaludta. tescoban voltunk.
2011. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

3 hetesen vittem a Sparba magammal, mert a férjem általában 5-re ér haza, akkor meg már nem volt kedvem mászkálni. Aztán olyan 4-5 hetesen vittem a plázába, de csak a DM-be és a könyvesboltba futottunk be.

6 hetesen mentünk vele a Tescoba.

2011. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gázabb a nagy az ovijával. Idő kérdés, hogy hazahozza a betegséget.
2011. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt 2hetesen.
2011. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenki írja hogy 2 3 hetesen de én még soha nem láttam ilyen pici gyereket hipermarketben de tényleg.
2011. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

Én már sokat láttam.


Amúgy tényleg nálatok nem a hipermarket a gáz, hanem az, hogy a nagytesó ovis, sokkal veszélyesebb betegség szempontból. A közértben nem szuszognak rá a babádra, de a tesó igen.

2011. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!