Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyi idősen vittétek a...

Ti mennyi idősen vittétek a babátokat boltba be? És milyen boltba? (gondolok itt: drogéria, kis abc, nagyáruház, pláza)

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem azt kérdeztem, hogy gáz-e, hogy a tesó oviba jár! Nem tartozom magyarázattal, de elmondom, hogy is volt. Sokat agyaltunk rajta, hogy járjon-e avagy sem. Lassan 6 éves, nagycsoportos, minden nap foglalkozása van az oviban (torna, úszás, angol, tánc). Nagyon mozgékony, nagy a mozgásigénye, és igényli a társaságot. Ha itthon tartom, én nem tudom megadni neki a kellő figyelmet a nap 24 órájában, főleg, hogy a pici éjjel-nappal 2-3 óránként kel, akkor szopizik kb fél órát, így 1-2 órát tudok aludni egyhuzamban.

Mellesleg miért gondolod, hogy egy hipermarket vagy egyéb áruház kisebb rizikófaktor, amikor rendszerint látom a sok taj parasztot, ahogy köhög, prüszköl a levegőbe úgy, hogy nem teszi a szája elé a kezét. Azt sokkal könnyebben belélegezheti a kicsi. Az én nagylányom pedig bármilyen hihetetlen, de elég értelmes ahhoz, hogy megértse, hogy nem hajolunk túl közel, nem "nyalogatjuk", nem tüsszentünk rá stb.

2011. nov. 7. 21:50
 22/23 A kérdező kommentje:
Ja, és külön szobába vannak.
2011. nov. 7. 21:52
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, ne szedd le a fejünket azért.


Nekem is két gyerekem van: egy pici és egy ovis.


Akkor ne vidd a boltba a picidet és kész. Ha úgy érzed, hogy veszélyes hely a hipermarket, akkor maradjatok otthon, akkor miért teszel fel ilyen kérdést.

2011. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!