Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit veszel a babádnak karácson...

Mit veszel a babádnak karácsonyra? És karácsonykor mennyi idős lesz? A kisfiam decemberben lesz 10hónapos és nincs ötletem mit kapjon.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fisher price vagy playskool golyópálya, lányom 10 hónaposan kapta, de most 1,5 éves és még most is játszik vele! Minden babának tetszett eddig aki átjött játszani! Fisher price tanuló szék, szintén tuti játék!


Lányom vagy toy story figurákat kap, de elég húzós, 10-12.000 / db, vagy babzsákfotelt és játéktárolót fából.

2010. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!


3 és fél éves lesz, lány. Szerintem lego dupló-t fog kapni.

Lehet, hogy ezt: [link]

2010. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ezt már sajnos nem lehet újonnan megvásárolni, de állítom, hogy a Fisher Price egyik legsikerültebb játéka:


http://www.youtube.com/watch?v=NacT1xUehdM&feature=related


Használtan vettem tavaly Karácsonyra a kislányomnak, aki akkor nagyjából fél éves volt, de már nagyon figyelgette, nagyon tetszett neki a zene, a fények. Persze a golyókat még nem tudta bedobálni.

De egy 10 hónaposnak ideális ajándék, tátva maradna a szája szerintem. :-)

A kislányom már 13 hónapos és egyszerűen imádja még mindig ezt a megunhatatlan dínót. Magasan ez az a játék, amit a legjobban kihasználunk.


Nekem sikerült tavaly kifognom egy nagyon szép állapotút, hibátlant, 7.000 Ft-ért vettem. De nagyon megérte. A babaszoba.hu -n találtam rá. De sok ilyet hirdetnek Teszveszen, Vaterán is. Csak vigyázz, mert sokról le van törve a pillangó, vagy felül a kis madárkák, vagy mik azok. Vagy le van tépve az inga matricája.


Pl. ebben a webáruházban tök jó cuccok vannak szerintem:


[link]


[link]


Amúgy most ilyet vettem ebből az üzletből:

[link]

Nagyon király, minőségi játék, de inkább csak olyan 1 éves kortól fogja élvezni -lánykám imádja.

2010. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Dömper, járássegítő, tricikli, ha nagy a lakás, sátor, hinta, hintaló jellegű valami,nem tudom a nevét.
2010. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

13:44 vagyok, most nézem, hogy az első hozzászóló is golyópályát írt! :-D Úgyhogy lehet benne igazság, ezek szerint tényleg minden gyereket elbűvöl! :-D


És a második hozzászólónak is igazat adok a Duplóval kapcsolatban! Ez az előbb nekem eszembe sem jutott, pedig van itthon Duplónk, és szinte egész nap a lányom keze ügyében van, nagyon leköti! Pár hete vettem neki elő, mert elfeledkeztem róla. De talán már 10 hónaposan is érdekelte volna. Kap is még Duplót Karácsonyra, az biztos.

2010. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is van golyópályánk 1. szülinapjára kapta januárba, most valószínű játszókonyhát kap, majdnem 2 évesen.
2010. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kisfiam imádja a könyveket, van olyan, amibe be van építva pl. egy sípoló játék, legalább negyed óráig képes elleni vele, azonkívül rengeteg fejlszető játék van, ha bemész egy bababoltba ill. a kisfiam szereti a vonalvezető fa játékokat is, csak figyelj, hogy hány éves, hónapos kortól valók, mert a gagyibbak tartalmaznak lenyelhető részeket is, azokat ne!
2010. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
off: hogy néz ki a golyópálya? Engem is érdekelne, a kislányomnak vennék, de nem tudom, hogy láttam-e ilyet.
2010. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Most 9,5 hónapos a fiam, anyósoméktól ezt kapta névnapjára:


[link]


Én még nem is hallottam ilyenről korábban, de nekünk is nagyon jó játék, nemhogy gyerekeknek. Még mondjuk nem értékeli, de majd később.... A bölcsiben a gyerekek nagyon szeretik. Csakhogy ne a 25. FP játékot írjam...


Egyébként lehet, hogy sátrat kap a fiam karácsonyra alagúttal, vagy 100 db-os labdával, vagy még nem tudom, de inkább valami ilyet, mint a 20. zenélős FP játékot. Abból egy van már, a formabedobó, de elég is lesz.

Ez a golyós valami is jó, ilyet sem láttam még....

2010. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2 éves lesz pont decemberben, Lego Duplot kap tőlünk, már 2 féle van neki és imádja, csak hát horror az ára, úgyhogy csak "alkalomszerűen" kap.:)

Tavaly keménylapos mesekönyveket, karika tornyot, ilyen kalapálós játékot, Fisher Price dalóló mesekönyvet kapott, azokat nagyon szerette, akkor ugye 12 hónapos volt.

2010. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!