Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok amikor babátok...

Mit csináltok amikor babátok rettenetesen sír és éppen boltban vagytok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban eléggé sírós a babám. Elég nehezen is alszik el még akkor is mikor látom rajta, hogy nagyon fáradt. Sokszor úgy behergeli magát, hogy meg sem tudom nyugtatni csak nagy sokára. Addig persze mindenki minket néz. Kapok ám mindenféle pillantásokat. Meg beszólogatnak. Egyszerűen nem merek így emberek közé menni, mert mindig irtózatos sírásba kezd a babám. Mit tehetnék?

2011. nov. 7. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg kenguruba vinni. Ha mondjuk nagyobb boltba vagytok és babakocsiban akkor nyugodtan etesd meg cumisüvegből. Kit érdekel ki mit mond.

Hány hónapos a pici?

2011. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős a Kicsi?

Öleled meg ,Tőled megnyugszik és ne törődj Senkivel...

2011. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4,5 hós. Kenguruban szoktam vinni. Jobb szeretem őt a közvetlen közelemben tudni. Eddig nem is volt gond, de mostanság katasztrófa.
2011. nov. 7. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te melegen felöltözteted, a boltokban meg már fűtenek és a kicsinek melege van? Szerintem a babakocsi jobb.
2011. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kivenni a babakocsiból és vedd fel. Hátha az segít. Szerintem sem kell törődni másokkal.

Nekem van erre egy sztorim:

a nagy fiam 3 éves volt, a kicsi meg pár hónaposan a babakocsijába feküdt. megálltunk a polgármesteri hivatal előtt, mert a férjemnek be kellett menni a hivatalba hogy elintézze az ügyeinket. A nagy fiam nagyon nehezen viselte, hogy az apja ott hagyott minket, ráadásul a gyerek már akkor hiperaktív volt. El kezdett toporzékolni. Arra jött egy nénike. természetesen nem tudta megállni, hogy ne szóljon be. A fiamhoz lehajolva, keresve, mélyen bele nézve szépen nyugodtan azt mondta:

-Kisfiú, ha ilyen rossz vagy és nem fogadsz szót, nem hoz neked a Mikulás semmit. A gyerek dermedten a nénire nézett és elhallgatott. Még én is meglepődtem ezen,( mert akkoriban nagyon nehéz volt gyógyszerezni a dührohamai miatt és szinte kiszámíthatatlan volt) de a következő pillanatba a gyerek arca teljesen eltorzult az egyik kezével a néni szemüvegét tépte le , a másik kezével pedig a néni botját ki a kezéből.

Olyan hirtelen történt mindez, hogy ezt nem lehetett volna megakadályozni. Erre a néni elkezdett sipákolni, hogy milyen neveletlen ez a gyerek.

A nevetésemet alig bírtam visszatartani, de nem szóltam be a néninek viszont azt gondoltam, hogy talán bölcsebb lett volna nem bele avatkozni az egészbe és főleg nem úgy, hogy a mondani valójában a NEM KAPSZ SEMMIT A MIKULÁSTÓL mondat is bekerül. :-)

De voltak ennél meredekebb sztorik is a nagy fiammal kapcsolatban.

2011. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy pont az a baj, hogy a kenguruban már nem jó neki. Egyébként, ne foglalkozz másokkal, én sem szoktam. Sokat babakocsizunk, szereti a fiam, egy szó nélkül elalszik benne, így ilyen gondunk egyenlőre nincsen. (5hós) Ha pedig nagyobb vásárlásra megyünk, akkor a férjemmel megyek, és ha nagyon nagy sírás van, kiveszem a kocsiból, és megnyugtatom.


Off: Utolsó, nagyon jót nevettem a sztoridon, én is lecsaptam volna a fiad helyében a nyanyát. :)

2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tescoba járunk és hordoval, 2 dolog használ vagy ha kicsit felveszem és mutatom hogy nézd milyen szines ez a ruha pl. vagy ha megetetem (nem szokott más zavarni h mit gondol,ha éhes enni kell). Általában azért sir,ha nem éhes mert elgémberedik.
2011. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt a kicsi de ahogy betöltötte az 1 évet lement róla.Én nem tudtam megvigasztalni akárhogy is akartam nem nyugodott meg csak itthon.Teljesen el voltam keseredve mert rossz anyának gondoltam magam.De ő ilyen volt és kész
2012. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!