Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogyan éltétek meg...

Anyukák hogyan éltétek meg hogy a babátok tűzfolttal (nagyobb) született?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, az emberek nagyon tapintatlanok tudnak lenni, tisztelet a kivételnek...

A kisfiam füle mögött van egy éranyajegy, eleinte borsónyi volt, aztán féldiónyi lett, most már kezd összehúzódni. Olyan bunkó módon tudnak kérdezni róla, de komolyan! Az utca közepén sivítja, hogy "az mi ott a nyakán???" és én mindig türelmesen elmagyarázom, pedig fel tudnék robbanni! Mert ha én látnék ilyet, és nem tudom, mi az, akkor vagy rá sem kérdezek, ha csak látásból ismerjük egymást, nehogy zavarba hozzam az anyukát, vagy ha közeli ismerős az illető, akkor otthon megkérdezem, de akkor is tapintatosan, nem?

2011. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az emberek ilyenek.Ezért is szeretném nagyon hogy elmúljon neki mert rendben van hogy a lábán van és nem feltétlenül látszik.Nyáron igen és ahogy egyre nagyobb lesz szerintem egyre több megjegyzést fog kapni,nagyon szeretném őt ettől megkimélni.
2011. nov. 9. 11:16
 13/13 Annaanna21 válasza:
szia Én nem vagyok anyuka, nekem van tűzfoltom. nagy kiterjedésű a lábamon. Állítólag azért, mert mikro anyukám terhes volt velem leforrázta a lábát. Neki nem lett semmi baja, nekem igen. És nem múlt el. Nem mindegy, hogy gólyacsípásről beszélünk, vagy tűzfoltról. Anyukám mindig úgy csinált, mintha ott se lenne. Engem rengeteget csúfoltak miatta, leszedetni nem tudom. Igazából csak nyáron zavar nagyon nagyon, mert mikor mindenki sortban, meg csinos nyári szoknyákban mászkál, én akkor is nadrágban vagyok, vagy vastag harisnyában. Szerinetm ha ne adj Isten megmarad a babán, akkor inkább készítsd fel, hogy mit tegyen mit mondjon ha csúfolják. Ha fiú neki talán könnyebb lesz, ha lány akkor remélem könnyebb mint nekem.
2014. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!