Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játékkonyhát érdemes venni?

Játékkonyhát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Voltunk vendégségben, ahol nagyon jól eljátszott vele 14 hónapos kislányom, és gondoltam rá, hogy kap karácsonyra, de nem unja meg hamar, mik a tapasztalatok? Elég drága, és sok helyet foglal ahhoz, hogy pár hétig játsszon csak vele. Amúgy szokott "főzőcskézni" igazi edényekkel velem a konyhában, azt is nagyon élvezi.
2011. nov. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is azt veszünk a 14 hónapos lányunknak karácsonyra, már meg is vettük. Kíváncsi leszek mit fog szólni hozzá. :-)) Szóval szerintem érdemes.
2011. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont a helyhiány miatt nem fogok venni. Egy kis asztalon eljátszhat játék edényekkel, sokkal olcsóbb is.
2011. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly akrácsonyra zt vettünk a kicsimnek. Sajnso bíztatni sok jóval nem tudlak, tényleg sok helyet elvesz, és nem tart több ideig a vele való játék, mint bármi mással. Tehát amíg hatott az újdonság ereje, addig akár 10-15 percet is eljátszott, aztán egyre ritkábban, végül most ősszel összepakoltam, és kivittem a garázsba, mert csak a port fogta, nem játszott már vele, illetve minimálisat. Annyit, hogy amíg elfutott mellette, levett két tányért róla, és bevitte a szobájába, de vissza már én hoztam a helyére..... Lehet, hogy majd később elővesszük, nem tudom.
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én elég sokáig kerestem a megfelelőt, és az alapján, amit találtam, én biztos vagyok benne, hogy sokat fogja használni. De majd visszaírok ide pár hónap múlva is, hogy hogy vált be.


Amit mi vettünk, az fából készült, nagyon sok kiegészítő van hozzá, igazán igényes. Itt vannak képek róla:


[link]


[link]


[link]


[link]


A mulungu játékboltban árulják.

2011. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 14 hónapos kislánynak még korai a játékkonyha. Az én lányom a 3. szülinapjára kapta és azóta minden nap játszik vele. Ugyanis ekkora lépnek be a "szerepjáték" korszakba. A kisebbik lányom 15 hós, persze ő is odamegy, utánozza a nővérét, de csak 5-10 percig érdekli. Szóval szerintem most még korai, majd késöbb vegyetek.


3,5 és 15 hós kislány anyukája

2011. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, azt hiszem várunk még vele akkor egy kicsit!
2011. nov. 9. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, ígértem, hogy visszaírok pár hónap múlva. Megvettük karácsonyra a játékkonyhát, amit linkeltem, hihetetlenül szuper, nagyon bevált. Karácsony óta összeállítva áll a szobájában, ugyanolyan szép, mint amikor vettük, és rengeteget játszik vele a lányom. Egyik legjobb választás volt játékok közül, és a múltkoriban, mikor a kislányommal egyidős szomszéd kisfiú átjött játszani, ő is rögtön a kis konyhában kezdett el tevékenykedni. 1 hónap múlva lesznek 2 évesek a gyerekek, szóval szerintem megéri már olyan másfél éves kortól megvenni. Csak arra kell figyelni, hogy minőségi termék legyen, amivel jó játszani, szép kiegészítőkkel.

A kislányom most a 2. szülinapjára kap süteményeskészletet és szülinapi tortát a konyhájába. De pl varrtam neki filcanyagból pizzát és pizzaszeletelőt, szóval ilyesmivel is szuperul ki lehet egészíteni, ha valaki nem akar vagyonokat költeni.

2012. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!