Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékkonyhát 2. vagy 3....

Játékkonyhát 2. vagy 3. szülinapra érdemes venni?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 a kislányom, és nagyon gondolkodom hogy ezt kap majd. Persze nem a kis méretűt, hanem a magasabbat, hogy sokáig tudja használni. Férjem szerint még korai, ráér következő szülinapra ezt kapni. Szerintetek? Mik a tapasztalatok?
2011. okt. 7. 07:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

szerintem is ráér, majd 3 éves korára megkapja

én fiúnak vettem 3-4 éves kora között barkács asztalt, nem igazán játszott vele

2011. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerek érdeklődésétől függ. A bölcsiben már van játékkonyha. A házban a 2 éves kislánynak is volt már, játszott is vele, sőt az én 2 éves fiam, mikor náluk voltunk, fél óráig főzőcskézett. A bölcsiben is játszott a főzőfülkével, bár azért fiú lévén az autók az elsők. :) Ha szeret főzőcskézni, szerintem nem korai.
2011. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
El szokta kérni a főzőkanalat a fiókból ha főzök, meg szoktam hozzá adni neki egy műanyag keverőtálat, és azzal egy darabig elkeverget-kavargat. De tényleg nem tudom mit szólna egy ilyen konyhához.
2011. okt. 7. 08:32
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ismerősöd, akinél van ilyen? Mert akkor ha náluk vagy, akkor látnád, hogy mennyire kelti fel a kíváncsiságát. Vagy egy játszóházban pl.
2011. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már van egy jó ideje...

Most 2 éves és 2 hónapos a kislányom,nem tudom már mikor kapta,de van 2 szupi konyhája is és mind a kettővel játszik. Jó nem azt mondom hogy minden nap,de volt olyan hogy egy nap 5-6-szor is kellett ott játszanunk,mert rákattant a dologra..és azt játszottuk,hogy én kértem egy gyümit,vagy zöldséget és neki megkellett keresnie a tartókákon..,megmosnia ha kértem,vagy megsóznia és úgy adta át a másik oldalra ahol én ültem.. :)

Ja..mert hogy az egyik az olyan hogy az egyik oldalán sütni lehet a másikon meg a mosogatógépbe belepakolni az edényeket.. :) na de várj..megnézem a teszen,mert már láttam ott egy párszor ilyet..na erről a konyháról van szó: [link]

Annó mikor utoljára láttam,akkor 6-7 ezerért mentek ezek,de gondolom ez azért ennyi,mert teli van felszerelésekkel.. Én egy olyat vettem,aminek nincsenek meg az ajtói..,de így is tök jól elvagyunk vele.. :)

Szóval csak a mi példánkból kiindulva,én már megvenném neki. :)

2011. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom nem volt egész 2 éves amikor karácsonyra konyhát kapott. Azóta is játszik vele, sőőt! Egyre többet.

Csak sajnos már kezd kicsi lenni a konya neki, mert ami másfél évesen jó volt (magasságra értem), az most már kisebb mint ő.

2011. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! Megnéztem a konyhát amit linkeltél, elég jónak tűnik. Most megint elgondolkodtam, hogy lehet hogy mégis konyhát kap :) De vannak itt pro és kontra vélemények, valószínűleg gyerek függő a dolog. De a játszóház jó ötlet, nem is gondoltam erre. Nemsokára megyünk is, ott majd kipróbálja!
2011. okt. 7. 09:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha most megveszitek jó lesz az jövőre is, ha véletlen még nem játszik vele. Max. elrakjátok és később megint előveszitek.
2011. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy tetszett a link! :)

Játszóházban nem tudom mennyire fogja érdekelni a dolog,mert gondolom ott annyi izgi dolog lesz,hogy biztos mindennel játszani kell majd neki.. :)

Legalábbis az én csajszimból kiindulva.. :)

Csak egy példa..van tanulószékünk,de ott például egyszer ha ráült annó..itthon meg minden nap csücsül rajta azóta is.. :) Vagy egy éve voltunk ilyen helyen,mert a jó időben ügye nem mentünk,de lassan újra megyünk majd tervem szerint..

Nálunk most a menők között vannak az autók,vonatok (ha pl kezdődik a Thomas,akkor rohan a vonatért és ott gizdul magának,hogy neki is van ilyenje.. :)) ,legó..-most kapott egy hello kitty-set amiben van ügye a cica, egy maci,meg egy nyuszi..na ezekkel minden nap játszik mióta megkapta kb 3 hete..tök jó,mert passzol a duplóhoz,így nagyobb házat lehet építeni,mint amit a kép alapján lehet..ebben vannak kis székek,meg ajtók,ablakok..stb..,így a szerepjáték itt is megvan :) A fakirakók már egy jó ideje a toppon vannak-ezek a 9 db-osak,amiknek van egy fa táblája kerettel és alatta ott van a kép,hogy mit hova kell rakni.

2011. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

lányom még nem volt 2 éves amikor megkapta tavaly karácsonyra anyóséktól, most 2,5 és nagyon szeret vele játszani, amióta megvan

úgyhogy nyugodtan vegyél neki a 2 éves szülinapjára

2011. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!