Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt textilpelust...

Vennétek használt textilpelust újszülöttnek?

Figyelt kérdés
És hogy tudom sterilizálni? Ki kell főzni vízben mint régen a törölgetőruhákat?
2011. nov. 8. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem vennék használtat.Nem is vettem csak is újat.És simán kimostam őket.
2011. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem vennék. Egyrészt 5-6db-nál nem kell több, másrészt nem annyira drága.
2011. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az elsőnek én is újakat vettem de most elgondolkoztam, hogy végül is a kórházban az újszülött osztályon se új pelus van a babák alatt. Az enyémeket már kidobtam mert mi nem vigyáztunk rá, nagyon csúnyák, foltosak voltak.
2011. nov. 8. 20:58
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem minimum 10db-ra szükségem volt de inkább 15-re. :O
2011. nov. 8. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem vennék használtat.

Nem tudom, merre laksz, de én anno a Bergonban 2600 Ft-ért vettem 10 db-ot. Szerintem ez annyira nem vészes ár.

2011. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hát nekem a 10-15 pelus sok csak nyáladzásra meg büfihez, fej alá. Te tudod. Igaz, a kórházban sem újak vannak, de én akkor sem sajnálnám rá azt a 2-3 ezer forintot.
2011. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2600-ért tényleg nem drága. Használtan se jönnék ki sokkal olcsóbban. Amiket én találtam így neten azok sokkal drágábbak voltak. Nekem azért kellett ilyen sok mert mindig volt 1db a hordozóban, 1db a babakocsiban, 1-2db a pelenkázótáskában, 1db a kiságyban és a többi volt az amit forgattam úgymond. Tehát nekem csak 5 db volt mindenfelé és kell még legalább 8-10 db ami büfizős meg mászkálós. Ja, meg nekem az első baba nekem iszonyat bukós volt, minden etetés után sugárban jött ki a tejcsi ezért szinte minden etetés után tiszta pelus kellett.
2011. nov. 8. 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát én is 15-20db-ot vettem.Fej alá,büfi,pelenkázótáskába stb.Szerintem kell ennyi.

2011. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem vennék használtat. Gondolj bele, magadnak sem veszek használt fehérneműt!

És az új textilpelusok sem drágák, nézz körül nagyáruházakban!

2011. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a Bergon-t, hogy hol van mert nem tudtam. Nagyon közel van a XV.-ben, én Dunakeszin lakom. El is megyünk valamelyik nap.
2011. nov. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!