Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erős a babám? Most 3,5 hós,...

Erős a babám? Most 3,5 hós, már egy hete rendszeresen hasra fordul, amikor kedve van akkor vissza is. Hason fekve nagyon sokáig bírja a kis buksiját, szinte le sem teszi.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Erős! Valóságos body builder!:)) Kitornázza az izmait.
2011. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Dicsekedsz? Mire jó ez? Beszélni meg még 3 évesen sem fog.

Az én fiam is ment 10 hónaposan, de bezsélni még 2 évesen sem beszélt. Akkr most ügyes a fiam ???


mire jó ez könyörgöm?

2011. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedni akartam, én pont nem ilyen vagyok. Csak nem tudom,hogy mennyi idős korban szoktak ilyeneket csinálni.
2011. nov. 9. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Ügyes nagyon a babád, de fontos kérdés lehet, hogy hason, vagy háton fekve alszik? Az én fiam hanyatt alszik, ő nagyon kis "hasizmos" a barátnőm fia hason alszik, ő pedig kinyomásban nagyon jó...
2011. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
háton fekve alszik
2011. nov. 9. 10:36
 6/9 haramia ***** válasza:

Második válaszoló!

Ez csak egy kérdés volt, nem dicsekvés, aki egyből támadott, hogy majd 3 évesen se beszél, plussz a sajátjáról kezdett beszélni az pont Te voltál. Szóval ki is a dicsekvő és a rosszindulatú??

2011. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is érzek egy kis dicsekvést, nem hiszem, hogy nem ismered a google-t, vagy akár ennek az oldalnak a keresőjét, hogy mit mikor szoktak a babák csinálni. :) Nem bántásból mondom, de szerintem te is jól tudod ezt.


3 és fél hósan tudatosan fordult hasra a fiam. Csak 4 és fél hósan visszafelé. 5 hósan kúszott. 6 hósan négykézlábra állt, hintázott. 6 és fél hósan felállt, most 7 és fél hós, végre mászik is. Mindent nagyon korán csinál, és az is igaz, hogy gagyogni sokkal kevesebbet szokott, mint az átlag, ritkábban is.


Még annyit, hogy volt egy kis letapadása a hátizmainál, ezért jobban esett neki hason repülőzni, mint háton feküdni. Mindig háton aludt. Hála a jó égnek már kimozogta a dolgot.

2011. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy ismerem, de én azt szeretem ha nekem válaszolnak. Csak azt hittem, hogy ezen az oldalon a kérdésemre választ kapok, nem pedig bántanak. :(
2011. nov. 9. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen van benne dicsekvés, de szerintem az anyukák 90% a ilyen:)


Igen, ügyes a babád szerintem is. Nekem 3 van, a középsőm is 3 hónaposan már forgott oda vissza 6 hónaposan mászott, 10 hónaposan elindult egy éves kora óta beszél, most 20 hónapos már összetett mondatokat alkot.

Viszont már mozgásos dolgokban nem olyan ügyes mint pl. a nagyfiam volt anno, aki ugyan csecsemőként csak 5 hósan fordult meg és 14 hónaposan indult el egyedül de 2-2.5 évesen már hajtotta a bicajt mászókázott, csúszdázott egyedül vízbe merült stb.

A középsőmről ezek elképzelhetetlenek lennének:)

A picikém most 4 hónapos, kis lusti nem forog még semerre.

Szóval nagyon nem egyformák a gyerekek :)

2011. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!