Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor kezdett el járkálni...

Ki mikor kezdett el járkálni a babával? Az enyém 7 hetes még nem mertem vinni sehova, család egyik fele Balatonon lakik és nem tudom mikor lehet vele elindúlni, mi BP-EN, nem akarom, hogy rosszúl érezze magát. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem le Pestről a Balatonra, sztem időben kezd el hozzászoktatni, neki is jobb lesz.
2009. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi 7 hetesen mentünk vele Pestre tesómékhoz, 200 km. Egy részét végigaludta az útnak, meg a papa hátul ült vele és szórkoztatta amikor fent volt. kicsit nyűgös volt hazafelé már, de csak azért, mert a vendégség alatt nem aludt, csak útközben.
2009. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de mi ott is aludnánk,remélem jól viseli majd metr amúgy nagyon hisztis kisasszony:-)
2009. máj. 8. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Januárba született a manóm,az influenza járvány ideje alatt,ugy hogy én megvárnam még az kitombolja magát,már elmult 2 hós amikor már el-el mentünk vele vásárolni,csavarogni,de 200 km felett csak most 4 hósan indultam el vele.nagyon jol viselte,a sok kis jövés menést megszokta,igy nem volt furcsa neki,csak kb fél óráig nyujtózott szegény miután megérkeztünk:-))
2009. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a barátainkhoz mentünk 8 hetesen (dec.30.án)akik Debrecenben laknak,ami tőlünk 230 km,mi nem aludtunk ott,reggel mentünk este jöttünk,tehát egy nap majdnem 500 km kocsikázott.Semmi probléma nem volt.
2009. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 7 hetesen mentünk vele először haza, 180km-re. Ott voltunk 3 napig. Aztán most húsvétkor 1 hétig és azóta megint voltunk 3 napig. Most 11 hetes.Picit felborult a napirend mert nagymami kényeztetgeti de ezenkívül semmi baj nem volt. 1-2 itthoni nap alatt szépen visszaállt minden a régi kerékvágásba.

Viszont sok ember közé én nem szeretek vele menni.

2009. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!