Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen típusú szárítógépet...

Milyen típusú szárítógépet ajánlatok egy 5 fős család számára? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem szárítós hotpoint ariston mosógépem van király de száritogépben szerintem whirlpool!!!!
2011. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is szárítós mosógépem van (külön nem fért be)

sajnos a legtöbb női ruhát nem lehet beletenni, úgyhogy csak törölkozőre meg ágyneműre használom (ott se mindet lehet szárítani), meg ingekre/pólókra

2011. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%
nap és szélenergia ruhaszáritón
2011. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

látszik előző, hogy neked nem a nappali közepén lógnak a ruhák 2 szárítón, nem emeletes házban laksz kert nélkül, és nem 1 hetet vársz a ruhák megszáradására, miközben a párától penészedik a lakás

de értékeljük az igyekezetet, amivel segíteni próbáltál

2011. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Robertó7 válasza:

[link]

Mi ilyent használunk, nagyon megvagyunk vele elégedve.

2011. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A szárítógép roncsolja a textilt. Ráadásul nem is minden ruhát rakhatsz bele. De az vigasztaljon, hogy a papír pénz alapanyaga az ami a szűrőn fennakad.
2011. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. NEM roncsolja azokat a ruhákat, amik száríthatók. Azokkal tökéletesen működik a szárítás, általában vasalni sem kell jó, jó puha lesz minden. (Törölköző, ágynemű tökéletesre szárad, az asztalterítőt sajna vasalni kell. Az ingeket nem mindig, csak ha túl sokat szárítok egyszerre.)

Ami nem szárítható, azokat "roncsolja" oly módon, hogy összemennek.

2011. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!