Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van ilyen babahengere,...

Akinek van ilyen babahengere, érdemes megvenni, szeretik a babák?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 9. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van. Kb 2szer játszott vele, 3hónap alatt.

Sajna nekünk nem vált be. Amit vettem a járás segítéshez az egy gyerek babakocsi, azt viszont nagyon szerette/szereti toligálni.

2011. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én unokahúgomnak vettem ilyet,de csak porosodik.Barátnőm fiamnak ilyet akart ajándékozni,de lebeszéltem.
2011. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ne kisfiamnak volt es igy alakultak a dolgok:


7 honaposan ugy megijedt tolle, hogy alig tudtuk megnyugtatni pedig csak finoman letettuk melleje. Tul nagy volt szerintem.

8 honaposan elkezdett hozza kozeledni (maszni) de ahogy megerintette es a henger megmozdult ( a mienkbe valami csilingelo szerkentyu is volt) menekult tolle.

9 honaposan mar nem felt tolle, ide oda lokte es szerette nagyon.

10 honaposan amikor mar fel tudott allni veszeljes lett. Siman ravetette magat, atesett rajta, sajat magara huzta es annyiszor puffant, hogy el kellett tegyuk mert feltunk, hogy baleset eri. :)

2011. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposan vettünk neki, hasra tettem rá, és úgy gurigázott (egy ismerősom mondta, akinek a babája nem szerette a hasonfekvést és ezzel megszerette.) Nálunk bejött, az vissza is gurult magától, nagyon szerette kb. 1 éves koráig.
2011. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van, ajándékba kaptuk az első babánál. Ő kb. 3-szor játszott vele 5 percet. A kistesó 1,5 éves, ő egyáltalán nem játszott vele.
2011. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt. Általában hanyatt feküdt a karjával tartotta, a lábával meg rugdosta és hangosan nevetett amikor a csörgős golyók amik a belsejében voltak csilingelt. Szóval erről ennyit :D
2011. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lányom 10 hónaposan kapta a névnapjára. most 15 hónapos. talán ha háromszor játszott vele, de akkor is úgy hogy a fejéhez emelte a hengert és az orrát odanyomta az egyik végéhez, mi meg a másik végén nevettünk rá.

nem érdemes megvenni! én is árulom!

2011. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek imádták,bár már 2 évesek,de még most is szívesen vennék nekik ilyet!!Muris volt h ki akarták venni belőle a csörgős golyókat,és kotortak utána eszeveszettül!:D VISZONT ilyet ne vegyél,mert ez kínai cucc,rögtön kilyukad,a miénk is ilyen volt!Ha veszel neki,jó minőségűt vegyél,pl. Chiccoban láttam ilyet.
2011. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!