Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14honapos Babam kohogeset...

14honapos Babam kohogeset mivel kuraljam?

Figyelt kérdés
Tegnap a jatszoteren volt egy baba. aki kiflit evett es babamnak is adott az anyukaja a az o gyereke kiflijebol. Utolag kiderult, hogy nathas a gyerek. Ma reggel elkezdett kohogni a kicsi.Mi adjak neki?
2011. nov. 10. 08:47
 1/4 DannyZuko ***** válasza:

Nem rosszból mondom, de nekem eszembe sem jutna a saját kisfiamnak gyakori kérdéseken javasolt cuccokat adni. Biutosan megfognám és elvinném dokihoz. Ő tudja mi kell neki. Itt senki nem orvos és ha mégis lenne köztünk doki, az nem tudja megvizsgálni neked a gyereked interneten keresztül. nem tusdja hogy köhög. szárazon vagy mélyről stb... milyen a tüdőhangja a torka, a nyirokcsomói. Ezen érvek is belejátszanak abba, hogy mit írnak fel neki, vagy mit javasolnak.


nekem eszembe nem jutna olyat nekiadni, amit nem doki írt fel. De te tudod.

2011. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En sem rohangalok mindenert az orvoshoz, marcsak azert sem, mert 55 euro a vizitdij nalunk.

Ha nem lazas, nem folyik az orra, csak kohog, akkor gyogyszertarban lehet kapni szirupot. Ha elkezd folyni az orra, akkor tengervizes orrcseppet adj neki es porszivozd napjaban tobbszor, ha lazas, akkor viszon en mar el szoktam vinni orvoshoz es iratok neki antibiotikumot.

Szinten 14 honapos anyukaja

2011. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sinupret nálunk bevált. tengervizes orrspré, ha folyik az orra, stodal szirup is nagyon jó. az kifejezetten köhögésre van, és neki is adhatod. kisfiam 1,5 éves, és neki ezek szoktak használni.ha már nem beteg, akkor mehet neki is a Béres csepp, persze annak 4-6 hét a hatóideje, de pont télire csak jól jön, hogy ne kapjon el betegségeket. én még heti 1* adok neki oscillococcinumot, az is ,megelőzésre van, és homeos.
2011. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stodal szirup.
2011. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!