Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos fiú. Más is jár...

15 hónapos fiú. Más is jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kisfiam.Elkezdtünk járni a Kerekítő fejlesztőbe.

De nem köti le semmi mondóka és játék csak pár percig.Nem marad meg az ölemben állandóan elmegy és hisztizik amikor vissza akarom hozni.Más gyereknél nem láttam ezt.Lehet nem kellene ezt még erőltetni mert kicsi még a mondókákhoz és nem élvezi.


2011. nov. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős, őt se érdeklik a mesék és mondókák, ne izgulj, azért mondogasd neki, mert legalább szokja.
2011. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az enyém 26 hónapos, és a saját útján jár, míg a többiek mondókát hallgatnak. Szóval nem egyedi eset.
2011. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 2 éves, de még mindig nem érdeklik sem a mesék, sem a mondókák. A lányok fogékonyabbak ezekre a dolgokra.:)
2011. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én fiamat sem köti le, inkább megy ide-oda a terembe. Alapból imádja a mondókákat (gyerekdalok és mondókák szokott itthon menni neki)tudja is már a mondókákdat, mert ha valahol abbahagyom, folytatja, de leülni nem hajlandó. Minden más érdekes. Én azt vettem észre, hogy ha játszik is valamivel, figyeli a beszélgetést meg ami körülötte van. Hallja ő a mondókákat, meg is jegyzi, de közbe "dolgozik". 18 hónapos
2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!