Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes testvérbabakocsit...

Érdemes testvérbabakocsit vennem és milyet a lenti paraméterekhez?

Figyelt kérdés

Kerek 21 hónap lesz a 2 kisfiam között. Faluban lakunk, a legfelső utcában, csak egy 5 perces postai "kiugrás" 1,5 órát vesz igénybe oda-vissza. A nagyfiam szépen megy már régóta, de 30 perc után elfárad, és akkor vihetném kézben. Ha nem fogom a kezét, akkor az irányt se tartja.

Az utak pocsékok, nagykerekű, stabil babakocsit keresek.

Ha tudtok márkát vagy képet, linkelhettek. :)

Köszönöm!


2011. nov. 10. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, 22 hónaposak, és még bőven babakocsizunk. Nem egyszerű ketten kétfelé, úgyhogy megértem, sőt javaslom neked is a babakocsit még a 21 hónapos mellé. Sportkocsink van, egymás melletti, télire úgy oldottam meg, hogy vettem a neten bele köthető lábzsákot. ezt tudod esetleg megtenni te is, így a pici baba sem fázik meg a másfél órás út alatt. Nekem 2 db van, az egyiket hamarosan eladom majd, mert anyukáménál van, de már ott nem használjuk. Szerintem a nyár végéig megfelelő lenne, aztán meg már a nagyobb úgysem akar belülni. a picinek meg tudsz venni egy sportkocsit egyszemélyeset. Ha érdekel, priviben szólj.
2011. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!