Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabálytalan sorrendű fogzás:...

Szabálytalan sorrendű fogzás: utána nektek melyik fog jött ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Kisbabám alsó egyes fogai után az egyik felső kettes jött ki. Gondolom lesznek itt hasonló babák anyukái. Nektek ez után melyik fogak jöttek és mennyivel?
2011. nov. 11. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy minden baba ugyanúgy fogzik? Nekem a két lányom teljesen eltérő sorrendben növesztette a fogait :)

Nincs olyan hogy szabályos, csak esetleg legygyakoribb sorrend. Az meg hogy mennyi időközönként jönnek, megint teljesen egyéni dolog.

2011. nov. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van ugye egy "tankönyv" szerinti fogzás :)

Ettől eltérőként gondoltam, mint szabálytalan

2011. nov. 11. 07:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Lányidnak hogy volt? Pont ez a kérdésem
2011. nov. 11. 07:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak kb 8 hónaposan búlt ki az alsó foga,rá 2 hétre a második.Aztán 2 hónap szünet volt,kibújt a 2 felső.Megint 2 hónap szünet,és hátul a rágófogai bújtak ki,mind a két oldalt.Most bújt ki a 3. felsőfoga kb 2 hete,azóta semmi.Neki is össze vissza jön,a doki szerint semmi gond ezzel.
2011. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónapos kisfiamnak a napokban bukkant ki a negyedik foga lent, fent még nincs semmi :)
2011. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Őszintén fogalmam sincs. :)

Az elsőt tudom hogy a nagynak 9 hónaposan, a kicsinek 6 hónaposan.

2011. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányomnál nagyon érdekesen alakult: alul kijött 1, utána felül kijött a két szemfoga! (olyan volt mint egy kis vámpír, ezután az alsónak a párja, majd ezután felül egy rágófog és ezután jöttek a felső középső fogai.

2011. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látom, vannak itt még cifrább dolgok is. Azt hittem az én babám ilyen kis kakukktojás, sok gyerekes szülő van környezetünkben, mindenki rácsodálkozott, hogy felcserélte a sorrendet.
2011. nov. 14. 11:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben jön már a másik oldali felső kettes is. Aztán izgatottan várom azokat az egyeseket is, mert így hiába van 4 foga, mégse tud rágni, ha nem érnek össze. :)
2011. nov. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!