Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes venni a Müllerben?

Mit érdemes venni a Müllerben?

Figyelt kérdés
Van -20%-os kuponom!Mit érdemes ott venni?1 éves a kisfiam!
2011. nov. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékot biztosan nem, mert ott nagyon drágák
2011. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyereknek nagyjából minden drága ott, szerintem.

Egyedül bébiételért "jártam" oda, az jó áron van. Illetve ha felhasználható nem gyereknek való tusfürdő, fogkrém, ilyenekre.

2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Játékok se drágák,pl. ben10 autóját 6500ft-ért vettem ott,ami máshol 12-13 ezer ft.

Menj fel a honlapjukra,van fent játékkatalogus is,most sok játék nagyon jó árban van.

2011. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sajat termekeiket en nem szeretem, nem tul jo minoseguek, nem is merek mar tobbet venni. Hipp bebietelbol talan nagyobb a valasztek. Sok jatek van. En nem szeretek osajarni, mert mindig sok penzt otthagyunk. Nem figyelem, pontosan mi mennyi itt vagy mashol, de a vegosszegek magukrol beszelnek. Ugyhogy ritkan jarunk oda.
2011. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam HIPP bébiételeket (ott a legolcsóbb),Humana tejpépet, poharas tejdesszertet (ezek is jó árban vannak). Szerintem játékokból is meg lehet találni ami ott a legolcsóbb.Vettünk már nem is egyet. Szerintem "ránézésre" drága üzletnek tűnik,de sokszor rácsodálkozok,hogy nem is az! Amúgy meg olyan csokikat,teákat lehet kapni,amit máshol nem!!!! (hiába édesszájú vagyok!) :)

Amik most nagyon megtetszettek,hogy lehet adventi naptárt kapni (sokfélét)csokisakat is,és olyanokat is,amiben játékok vannak(lego,playmobil és lányosak is,de azokat nem néztem)

Ja! ....és mi Fisher Price tanuló szimulátort vettünk legutóbb,imád "vezetni" vele a kisfiam (az a Müllerben volt akkor a legolcsóbb)

2011. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!