Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a Müllerben venni...

Érdemes a Müllerben venni bébiételt?

Figyelt kérdés
Árban, minőségben jó?
2009. dec. 14. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vettem már a valami B betüvel kezdödik a neve. A kisfiam szereti.
2009. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bebevita a neve.


Jó a minősége,és olcsó.Mi szeretjük.

2009. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az anyukám már hozott a lányomnak onnan, azt hiszem bébidesszertet, finom volt. Arra gondoltam, hogy ki kellene próbálnom a bébiételt, mert a kisasszony semmit sem eszik csak ami gyümölcsös...szóval..almaszósz csirkehússal, alma-körte pulykahússal..stb. Körülnéznék hátha találok ott is valamit. Ma itt kérdeztem, hogy mit csináljak, mert mást nem eszik..egy anyuka tanácsára békén hagyom januárig a krumplival és répával..aztán meglátjuk:)
2009. dec. 14. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

2.-dik vagyok.


Ha csak gyümit eszik próbáld a zöldséget gyümölccsel keverni,hogy kicsit édes legyen,és szerintem enni fogja.

2009. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma lelkesen főztem neki alma-krumpli-barack-répa. Tele volt barackkal, semmi más nem lehetett érezni, csal talán az almát. Szerinted ette? Dehogy is...Pedig nem is ebédre adtam neki, hanem 9 felé, mert 5-kor evett tápszert, gondoltam éhes...aztán hoztam babajoghurtot, azt ette. Jó valamennyit evett belőle, de az nagyon kevés volt.
2009. dec. 14. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9 hós őt így át tudtam verni,és már megeszi a zöldségféléket,és a főzelékeket is.


2.-dik voltam.

2009. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!