Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VALÓS-IGAZ OTTHONI MUNKa? Ti...

VALÓS-IGAZ OTTHONI MUNKa? Ti mit dolgoztok otthon?

Figyelt kérdés

Mi az ami nem mlm és nem befizetős átverős, tudnátok ajánlani munkát valami otthonit?

Interneten keresek,de nem találok semmit


2011. jún. 7. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen nincs :(

vagy olyan ritka mint a fehér holló, pl nemrég ezen az oldalon volt egy hirdetés, moderátort kerestek, még aznap írtam, pár nap múlva visszaírtak, hogy több mint 200 pályázat érkezett már be :(

2011. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még senki se gazdagodott meg otthonülős munkából. Mi a bajod az mlm-el?
2011. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2011. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

tudom nem nekem szólt a kérdés, de azért megírom, nekem az a bajom az mlm-el, hogy sosem bírnék rátukmálni emberekre dolgokat, egyszerűen nem vagyok rá alkalmas

2011. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi az az "mlm" ?
2011. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Multi level marketing. Magyarul annyit jelent, hogy többszintű értékesítés. Itt nem csak a saját munkád, hanem a veled dolgozó emberek munkája után is kapsz jövedelmet.

Igen, elég sok olyan mlm cég van a világon, ahol rá kell tukmálni, új szokásokat kell kialakíttatni az emberekkel, hogy használják a terméket. Mivel a legtöbb mlm tápkiegekkel foglalkozik. Én se használok ilyeneket. Nem is tenném. Viszont vannak olyan mlm cégek is, ami olyan termékekkel foglalkoznak, amiket amúgyis mindenki használ a mindennapokban. Szóval nincs rátukmálás, nem kellenek új szokások, stb.

Szóval, ha egy mlm céget ismersz, az még nem jelenti azt, hogy mindet ismered.

Kipróbáltam már ezerféle ilyen céget, de végre megtaláltam azt, ami nekem bejött. Ha valakit érdekel, írjon privátot. Igazából nem kerül semmibe ez az információ, mindenki el tudja dönteni, hogy él e vele, vagy sem.

2011. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról szerintem csak olyan munka végezhető, amit már a gyerek születése előtt is otthonról végeztél. Az összes többi olyan, mint amit írtál, vagy bedolgozós, csomagolós fillérekért.
2011. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én gyerekruhákat árulok,már elég sokan csinálják,de így is szépen döcög.
2011. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: utolsó válaszoló, a gyerekruhákat interneten hirdeted, vagy otthonodban adod el?
2011. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Interneten:Teszvesz,Vatera.
2011. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!