Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 napra biztam az anyumékra a...

1 napra biztam az anyumékra a picinkomat, de egésznap etette öt, ja és este tök forró vizbe fürdették. Ezzel sokat árthattak neki?

Figyelt kérdés
22 honapos,egésznap céklával tömte öt,na meg persze fött étel ,nasi stb.de savanyuságnak eltett céklával.ez nembaj?
2011. nov. 11. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem,semmi baja nem lesz.

22 hónaposan már bőven ehet ilyeneket.Gondolj bele,veled is ezt csinálta:)

2011. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Most itt egy kisgyermekről van szó? Szerintem túl fogja élni, de hát te is láthatod rajta, hogy jól van-e.

A cékla amúgy nagyon egészséges zöldség, biztosan csak annyit evett, amennyi jól esett neki. Egy gyermek még tudja, hogy mi az elég. A víz csak nem forrázta le, nincsenek rajta égési sérülések, hólyagok? Gondolom, hogy nincs, téged is csak felneveltek egészségben.

2011. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
szerintem 1 nap "töméstől" nem lesz baja,a forró fürdő nem volt túl jó ötlet de az sem halálos.
2011. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2 éves gyerekről beszélsz!!! Mi baja lenne??
2011. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. A cékla egészséges, és már viszonylag elég korán lehet is adni a kicsiknek, a tiéd meg már majdnem 2 éves. Főtt ételt szintén ehet, a mi kisfiúnk is 1 éves kora óta abból eszik amit magunknak főzők, kivéve, ha olyan van, amit még nem tudna, vagy nem ajánlott. És egy nap nasizástól sem dől össze a világ. Különben is csak annyit esznek a kicsik, amennyi jól esik nekik. Ha nem akarta volna, túl sok lett volna, úgy sem ette volna meg. A forró víz sem árt, hacsak nem szerzett égési sérüléseket, de ez nem valószínű. Ennyire nem kell túlaggódni a dolgokat.
2011. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jó,de a cékla mégiscsak savanyuságnak volt téve.ilyentöl se lesz baja?hoélyagok nincsenek rajta,annyira nem súlyos,de köszi a válaszokat
2011. nov. 11. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom úgy 1 éves kora óta eszik savanyúságot. Egyszer megkóstolta és függő lett. Jelentem jól van, semmi baja, makk egészséges 3,5 éves nagylány.

A főtt étellel nem tudom mi a baj, Ti nem azt esztek?

Nasi: 1 naptól nem dől össze a világ, még akkor sem, ha megvett egy egész tábla csokit!

A nagymamák már csak ilyenek. Az én anyum is szereti elkényeztetni az unokáját, de hát ez a nagymamák feladata, persze bizonyos keretek között. Szerintem ha nagyon ne tetszett, mond meg anyukádnak, hogy mit csináljon másképp, ha legközelebb rábízod a csemetét, hisz szóból ért az ember. Nálunk bejött, bár néha szabályt szegnek a nagyszülők, emiatt nem fogok fejjel a falnak menni.

Nem kell annyira agyonfélteni a gyerkőcöt.

2011. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell túlaggódni, biztos nem akarta megmérgezni és megfőzni a kislányod, savanyúságot simán kaphat, főtt ételt is. amúgy a gyerek csak annyit eszik amennyi kell neki. honnan tudod h tömte?
2011. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És azt,hogy forró vízben fürdette?Ha hidegben fürdette volna,most az lenne a bajod,hogy "megfázatta".
2011. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előttem már mindent leirtak,nem ismételném,viszont annyit szólnék még hozzá,hogy az én fiam,4-5hónapos korától 41fokos vizbe fürdik a mai napig.Ha 1fokkal is hidegebb,üvölt...először a védőnő ki volt akadva,hogy "jézusom,megfő az a gyerek",de mikor szemtanúja volt,és látta hogy ha már 1 fokkal is hidegebbe fürdik,sir....azóta békénhagy ezzel,és csak mosolyog,hogy ő még ilyet nem látott.Természetesen semmilyen égési sérülés nincs rajta,él,15hónapos,ő ebben érzi jól magát,olyan mint az apja,ő mikor fürdik,egy cl hideg vizet sem enged bele...hát van ilyen :)
2011. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!