Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rábíznád 2 napra bébiszitterre...

Rábíznád 2 napra bébiszitterre fél éves lányodat?

Figyelt kérdés

Már 3 hetes kora óta vigyáz rá a bébiszitter délutánonként,eddig is volt olyan,hogy a párommal elmentünk este valahová és akkor Ő addig ott volt,amíg haza nem értünk...

De még úgy sosem hagytam rá,hogy több napig vele legyen.

Csak el kell utaznunk elég messzire és oda nem szeretnénk elvinni,mert azért csak más környezet.

Tápszeres születése óta,szóval az etetést meglehet oldani.

Nem sírós a babánk,mindenkivel jól érzi magát,de nem tudom,hogy mit csináljak.



Ti rábíznátok a babátokat?


2011. nov. 12. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyszülők nincsenek, akkor igen.
2011. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha kicsi kora óta vele van, és megszokta, miért ne?
2011. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vannak nagyszülők,de rájuk nem bíznám pár órára sem,nemhogy 2 teljes napra...
2011. nov. 12. 11:08
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

figyelj, ha 3 hetesen már délutánonként, esténként ő volt vele akkor miért ne bíznád rá 2 napra?

az más kérdés, hogy én nem tenném, de én délutánra se bíznám senkire az éppen megszületett babát, szóval ezt te tudod :)

2011. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel megbizhatónak tünik, és ismeri a gyereket, ezért igen, de feltétlen adjátok meg a telefonszámotokat, meg a gyerekorvosotokét is, ezen kivül hagyjatok meghatalmazást neki, hogy vészhelyzetben kezeltetthesse a gyereket.
2011. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Lehet én hülye vagyok,de nem.


Inkább nem mennék...

2011. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem bíznám senkire két napra, de ha te már születésétől hagytad másra, és sehogy másképp nem lehet megoldani akkor nagy gond nem lehet, de én inkább nem mennék, vagy vinném őt is.
2011. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Kedves lepontozók, vagy kérdező, ha te voltál. Mi a baj a válaszommal? Azt mondtam hogy én nem bíznám, de a te helyzetedben ha nincs más megoldás akkor mehet, mert már ismeri, és volt vele. Baj hogy mások vagyunk?
2011. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó, én is ezt írtam és lepontoztak. ezek szerint ez nem hasznos. azt kellett volna írni, hogy add vagy, hogy ne azt csókolom ;)
2011. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!