Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, amiért...

Rossz anya vagyok, amiért rábízom bébiszitterre a babámat?

Figyelt kérdés

1 és fél hónapos kora óta vigyáz rá a bébiszitter.Nagyon szereti,eddig semmi gond nem volt.

Délutánonként másfél-2 órát vigyáz rá és néha hétvégén is,hogyha el kell mennünk a párommal valahova.


Szerintetek ettől lehet rossz anya valaki?


Egyébként mindig a kislányommal vagyok,csak délutánonként eljárok tornázni és ha megyek valahova(pl. fodrász,manikűrös,kozmetikus,hivatalos ügyek,stb),ahol tudom,hogy nem érezné jól magát,akkor vigyáz rá a bébiszitter.

Otthon viszont csak vele vagyok,rengeteg helyre járok vele,sokszor megyünk társaságba.


2011. szept. 24. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért lennél rossz anya? Dehogyis. Semmi gond nincs azzal, hogy mással is van a gyerek, az pedig, hogy megteheted és ápolod magad szerintem nagyon jó dolog. Ha megtehetném, és is megtenném. Azért, mert anyuka valaki, még nő is.
2011. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hailey13 ***** válasza:
80%
sokan csinálnák így szerintem:) jól csinálod, mert van időd a párodra is, magadra is, gondolom nem volt semmiféle szülés utáni depresszió:D
2011. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Így van neked is megjár ennyi. Nekem is szükségem van rá, csak nálunk a mama szokott rá vigyázni, már egészen újszülött kora óta. Soha nem volt semmi baj. Most már másfél éves a kisfiam, és nem az az anyán-apán logó kisgyerek,hanem bárhol elvan, bármikor ott tudjuk hagyni másnál.Azt gondolom később az oviban sem lesz vele annyi gond, és te sem leszel az az életunt türelmetlen anyuka aki teljesen begyöpösödött, hanem mindig jó kedélyűen tudsz róla gondoskodni
2011. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos legtöbbünkben felmerülne,hogy ettől jó anyák vagyunk e,mert valahogy az vana közvéleményben,hogy egy igazi anya folyton rendelkezésre áll,teljesen háttérbe szorítja a saját szükségleteit,érdekeit a gyermek javára.

Viszont ha ennek valaki teljesen meg akar felelni,azzal a gyerek is csak rosszul jár,mert előbb-utóbb lelki problémák fognak jelentkezni,mert sosincs idő lazításra,feltöltődésre egy picit a gyermek nélkül is.


Igenis nem robotok vagyunk,szeretjük,imádjuk a gyermekeinket és nem önzés egy kevés magunkra fordított idő!

2011. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Semmivel sem vagy rosszabb, mint az, akinek időnként a nagyi vigyáz a gyerekére, vagy a szomszéd néni, vagy a testvére, vagy bárki más.

Talán még jobban is jársz, mert a nagyi olyan, amilyen, de a bébiszitterek között te választhattad ki, aki neked megfelel, és akiben meg lehet bízni.


Először ironikusan azt akartam írni, igen, rossz anya vagy, a jó anya az, aki folyton fáradt, koszos pólóban mászkál, tiszta idegbaj, a vécére se tud elmenni nyugodtan, és azt is megbánta, hogy valaha eszébe jutott gyereket szülni. :)

Nem kell foglalkozni másokkal, nem nekik szültél, nem is nekik neveled, és nem is kell megfelelni senkinek.

2011. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

te nem vagy normális!!!! menj már tanuld a leckédet hétfőre!!!



(csajok, kamu kérdés, ez írta ki délelőtt, hogy a 10 hónaposát elvette az apja de közben kiderült rákos a gyere...)

annyira nem vagy vicces.

és tanuld már meg, hogy nem 1 és fél, hanem 1,5 vagy másfél!!!!

2011. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Utolsó!

Szerinted a kérdező foglalkozik másokkal? Szerintem nem, inkább magával, nagyon helyesen. Nemde?

2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam...Csak mert anyósom elkezdte mondani,hogy milyen anya vagyok,hogy másra bízom a gyerekemet.


Kedves 12:38

Nem tudom,hogy miről beszélsz,én semmilyen kérdést nem írtam ki ma,most jöttem fel először az oldalra.

Nem is olvastam azt a kérdést,amiről te beszélsz.

2011. szept. 24. 12:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg,hogy jól esik megosztani egymással az anyai lét problémáit,nehézségeit.


Nekem tetszik a kérdés és a válaszokból is tanulhatok,kevésbé lesz lekiismeretfurdalásom a magam tekintetében is.

2011. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Amúgy 12:38

Az emberekre nem szoktunk olyat mondani,hogy "ez".

Nem értem,hogy te miről hadoválsz.Nincs rákos gyerekem,a párommal boldogok vagyunk.

Neked mi bajod van?

2011. szept. 24. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!