Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben már milyen...

Ebben az időben már milyen cipőt adtok 13 hónapos babátokra?

Figyelt kérdés
Kislányom még nem jár egyedül, de nagyon igényli, hogy sétáljunk kézenfogva. Eddig sporcipőt adtam rá picit vastagabb zoknival. Most már azért elég hűvös idők vannak, érdemes neki már béléses bakancsot venni, vagy inkább vastagabb zokni és maradjon a sportcipő? olyan nagyon sokat még nem sétálunk, de nem akarom, hogy megfázzon a kislába.
2011. nov. 13. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A kislányom még nem jár, még csak áll, de néha le kell tennem, hogy körülnézzen. :)

Én egy Elefanten cipőt vettem neki. Magasabb a szára, és belül kicsit szőrös. Ez ilyen időben még bőven jó, de hidegebb időben is egy vastag zoknival. A sportcipőben már nagyon hideg volt a kis tappancsa.

2011. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem , hogy mennyiért vetted?
2011. nov. 13. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
7990 Ft volt a Deichmannban. De olyan a cipő, hogy ha elindul idő közben, akkor első lépés cipőnek is jó.
2011. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a múltkor én is néztem a deichmannban a cipőket. ez nem egy rózsaszín vgy lilás színű cipő? mintha néztem volna olyat. Na akkor majd mégegyszer elnézek. És mennyivel vettél nagyobb méretet?
2011. nov. 13. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Lila színű, ilyen:

[link]


Kb. 1 számmal vettem nagyobbat, de ebbe bőven nőhet még a lába.

2011. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!